Valgomasis ir parduotuvės Bangaluras

parašė , 2012-02-26 19:37

Bangaluras, didžiausias miestas ir pietinėje šalies, sudaro tik 41 % Kannadigas, t. y. vietos gyventojų. Tai tiesa kosmopolitinis miestas su 6 %, sudarančių visų rasių, 6 % europiečių, 11 % mišinys Keralites, 15 % Telugites ir 21 % Tamilians. Tai yra faktas, kad didžiausių tarptautinių sporto asmenų Indijoje skaičių kruša iš Bangaluras! Jūs galite žinoti apie visus šiuos ir daugiau apie miesto apžvalgos – Bengalūras miesto. Taigi, jei jums buvo įrašytos savo kelionę į šį miestą, tai padaryti sąrašą visų turizmo atrakcionai, centrų pirkinių Bangaluras, naktiniuose klubuose, Bangalore, restoranai ir susiję reikmenys. Bengalūras prieinamos dėl interneto apžvalgos miestas taip pat suteiks jums pažvelgti apie šį IT paskirties šalies.
Šios trečia pagal dydį miestas Indija vykdo palikimas ilgą istoriją; dabartinio scenarijaus yra tiesa dubliką modernumo dar į Indianism ir kultūros yra gerai prižiūrimi. Jei norite, kad valgomasis aplinkai, taip pat Venant jūsų skonio pumpurai ir lengvatų, rasite daug restoranų Bangaluras. Tiesiai iš multi virtuvė restoranai konkrečių Pietų Indijos restoranuose tiems, kurie aptarnauja žemyno patiekalų yra aplenty. Localites, taip pat ir turistų imtis malonumas maisto veislių. Rasite beveik visi restoranai, Bangalore, šimtas procentų užimtos. Tai nenuostabu, jei laukti eilėje gauti sau ir savo šeimos ar draugų įrašytos lentelę. Mažai restoranai Bangaluras verta paminėti, kaip parodė daugelyje miesto atsiliepimai apie Bengalūras yra saulės ‘s Restoranas, Sahib Sindh sultono, Samarkandas restoranas, Koshy’s Restoranas, Jamavar restoranas, ir sąrašas tęsiasi.

Bengalūras yra ir pirkėjo rojus taip pat. Shopaholics bus rasti Repertuaras produktų imtis, buveinės iki vietos amatais sarees, mados drabužiai, priedai, ir t. t. MG Road yra viena iš labiausiai vyksta centrų Shopping Bangaluras. Čia rasite centrai, eismo juostų, kad gerai prisitaikyti prie kas pirkinių beproti biudžeto ir penchants. Kiti svarbiausiose srityse pirkinių Bangaluras įtraukti brigada kelių, komercinių Street, ir jų rezidavimo vietą kelių.

Rašyti komentarą