Kas yra ne meilė apie sidabro pavasarį, Maryland nekilnojamojo turto?

parašė , 2011-12-06 18:01

Silver Spring Maryland nekilnojamojo turto yra rekomenduojama žmonėms, perkeltos iš kitų miestų, nes jis yra šiek tiek klestinčią bendruomenę apie viską

Kultūra: Centro sidabro pavasarį pėsčiųjų draugiškas causeway visiškai mažmeninės prekybos parduotuvėse, restoranuose ir bendro ploto fontano, kur galite žaisti vaikams yra puiki vieta gyventi, dirbti ir žaisti. Jaunų suaugusiųjų, ieško naktiniuose klubuose, etninės restoranai, visa Foods bakalėjos parduotuvės ar kavos parduotuvių bus rasti visi čia. Kiekviena birželio SilverDocs filmų festivalis pritraukia 25000 dalyvių pamatyti tarptautinių dokumentinių filmų, įskaitant 14 Academy Award, paskirtas funkcijas. Renginys vyksta naujai renovuotas atradimas vieta ir Amerikos kino instituto, Pasakų Art Deco palace teatro

Architektūra: Namų pastatytas sidabro pavasarį Maryland nekilnojamojo turto pasienio DC ‘s šiaurinio krašto ir dalintis daug panašių savybių. Pamatysite daug East sidabro pavasarį ir Woodside bungalowy 1920 m. – 1930 metais. Toliau nuo miesto centro Šiaurės sidabro pavasarį priemiesčių, Cape Cods, Ramblers ir Colonials sudygusių iš septintojo dešimtmečio per 1940-aisiais. Montgomery County Pietryčių skirsnyje namų turtingiausių Bendrijos nariai su namų, kainuojančios $400,000 vidutiniškai, nors ir namų kainos yra mažesnės nei kaimyninių Bethesda’s mln doleris savrupmājas. Iš tikrųjų, nepaisant aukšto centro Maryland nekilnojamojo turto, dauguma sidabro pavasarį užimtas viduriniosios klasės šeimos priėmimo aplink $100,000 namų ūkio pajamas per metus.

Įvairovės: sidabro pavasaris yra labai daug mišrių rasės Bendrijos, su 38 procentų balta Anglos, 26 procentų Hispanics, 26 procentų juodi ir 9 procentai Azijos. Vietos Maryland nekilnojamojo turto savininkai pasakyti, šios įvairios minios duoda kai kurie zonos geriausių etninės maitinimo ir hippest naktiniuose klubuose, kad pritraukti gyventojai iš Vašingtonas ir Baltimore panašūs.

Karjera: Nėra labai sunkūs eismo koridoriuje tarpvalstybinius 270 švelninti Šiaurės Virdžinija, kuris gali būti pragariškas vairuoti, bet sidabro Springs Maryland nekilnojamojo turto savininkai gali būti tik 20 minučių iki centro Vašingtone per sidabro pavasarį Metro stotį. Viršų vietos darbdaviais įtraukti Marriott tarptautinės, Lockheed Martin, Mergelės energijos, nacionalinių institutų, sveikatos, ištikimybės & užtikrinus draudimo garantų Inc ir Abacus Corporation.

Mokyklų: Trečioji namų ūkių turi su jais gyvenančių vaikų. Oakland terasa pradinės mokyklos gali pasigirti pasiekimus, matematikos ir mokslo, su vietos mokyklas, klases 3-5 geriausias vidutinės klasės. Montgomeris Bleras vidurinės mokyklos yra labai vertinamas su konkurencijos matematikos ir mokslo magnetas programas. Daugelis studentų gyvena šioje srityje Maryland nekilnojamojo turto, kai jie dalyvauja Montgomery kolegija, kuri didžiuojasi įsidėmėtina meno absolventai, pvz., songwriter Tori Amos, Blair Witch Project režisierių, rašytojas The šviežių princas Bell oro TV rodo Michelle JFR, Fox News korespondentas Rick Leventhal ir Tony Award kandidatas Barbara Walsh.

Ne jums patinka, kad sidabro Springs Maryland nekilnojamojo turto jūsų namuose?

Daugiau informacijos apie Maryland nekilnojamojo turto apsilankykite: >

Rašyti komentarą