Restoranas užimtumo Bartenders

parašė , 2011-12-05 18:20

Ar esate naujokas Barman ieškote darbo? Šiandien finansinė padėtis yra varginantis, ir dauguma žmonių patiria pinch sumažėjo atlyginimus ir darbo trūkumo. Yra barmenas, galite atrasti mažai grupės darbo vietų prieš žmonių su daug daugiau darbo patirtis yra ginčo. Beveik visi bartenders būtų gana įdarbinamo naktinių klubų ir smuklės, tačiau yra daug kiti geros funkcijos. Darbą bartenders turi gauti kūrybingi, jei jie turi likti agresyviai.

Nors barai ir naktiniai klubai paprastai yra labiausiai pageidaujamo dėmės gauti bartending koncertuoti, konkurencijos lygis yra didelis. Taip pat, ne šių įmonių darbdaviai paprastai bus ieškoti bartenders su daug daugiau žinių. Kaip darbo Barman iš jūsų darbo medžioklė negali pažeminti tik barų ir naktinių klubų
Yra daug vietų, kur bartenders galite atrasti darbo, todėl ne apriboti save vieną maršrutą nuspręsdama. Vienas kelias apsvarstyti yra ieškoti darbo restoranų.

Restoranai dažnai turi barai ir bus reikia žmonių su alkoholio patirtį. Bartenders, kurie dirba restoranų turėtų būti gerai susipažinę su vynų ir vyno poras. Jūs galėtų labai gerai taip pat būti reikalaujama, kad tarnauti maisto, kad daug barų būtų užsakymas iš juostos. Aplinkos atžvilgiu, restoranai yra šiek tiek daugiau sušvelninami aplinkoje, palyginti su naktinių klubų. Turėtų dirbti ne a Užkandinė, jums bus turėjo turėti išskirtinių klientų aptarnavimo įgūdžius, ypač jei jūs planuojate dirbti penkių žvaigždučių restorane. Taip pat turi turėti supratimą apie kokteilis/vyno ir maisto poras.

Dabar, kad jūs žinote, vienas daugiau avenue ieškant darbo, kad laikas eiti, ir taikyti savo amatų! Nuolat savo gyvenimo aprašymą, ir kaip papildomos Papasakokite, jūs galbūt net pabandyti gauti kai kurių verslo korteles, spausdinti, jei norite reklamuoti. Dėl papildomos informacijos apie tai, kaip turi būti barmenas patikrinkite >

Rašyti komentarą