Klausos apsaugos movos – inovacinių ausinės Era

parašė , 2011-10-25 17:42

Klausos praradimas dėl su aplinkos triukšmo yra labai svarbus sveikatos pavojų šiandien, ir jis yra padidλjusios. Kai jis ateina į gydymo, nuolatinių iπgydyti atrodo sunkiai. Tačiau, tai tikrai išvengti. Triukšmo sukeltas klausos praradimas gali būti generuojamas iš pramoninio triukšmo ir amplifikuoto garsai renginiai, koncertai, naktiniuose klubuose ir daugelis kitų. Pramonės sektoriams, pavyzdžiui, aviacijos, kalnakasybos, transporto, statybos, gamybos ir inžinerijos prisidėti prie sunkiųjų triukšmo. Todėl darbdaviai šiandien turi investuoti į klausos apsaugos movos siekiant išvengti klausos tarp jų darbuotojams ir darbo jėgos.
Apskritai yra trys lygiai triukšmo pavojaus:

1. Poveikio triukšmo (sprogimo arba Postrzałowy)

2. Intermittent triukšmo (sunkiųjų transporto einančios)

3. Nuolatinis triukšmo (mašinos veikia nuolat)

Šiandien, yra bendrovės, įvedus naujoviškų apsaugoti movos, kad pagalba įvairių triukšmo rizikos klausos diapazonas. Šių pramonės klausos apsaugos įtaisai, technologija, skirtas triukšmo sukeltas klausos praradimą. Jie padeda ląstelė, dvikrypèio radijo ir face-to-face ryšių bet kokioje aplinkoje, kuri yra linkę garsiai triukšmo. Siekiant, kad klausos apsaugos, pažangių “Bluetooth” technologija, kad pasiūlymų aukščiausiu ryšių optimizuoti kalbėjimo aiškumo ir klausos pramonės. Be to, jie būtų sumažintas bet koks nepageidaujamų garsiai garsai. Kitos šių klausos movos funkcijos:

a.Replaceable ausies patarimai

b.two-būdu radijo sąsaja

c.High-matomumas spalvų pasirinktis

d.Embedded binaural pajėgumą, kuris padeda vartotojams išgirsti kryptimi atmosferos garsai ir kalbėjimo

e.users galite padaryti iš aplinkinių garsų, taip pat kalbėjimo

f.allows komunikacijos bet kokios rūšies didelio triukšmo apylinkėse

Paslaugų teikėjų, siekiant išvengti klausos ypatingos triukšmo apylinkėse ir galimybes veiksmingai, turi sugalvoti dvigubas ausies klausos apsaugos earmuffs. Tai yra būtina pramonės sektoriuose, pavyzdžiui, kasybos, aviacijos ir statybos. Skirtingai nuo tradicinių earmuffs, kurios neįmanoma darbuotojų pripažinti jų aplinka, naujų amžiaus dvigubo klausos earmuffs padeda nustatyti fono triukšmo su jų išplėstinis garso nustatymo priemonės. Tuo pačiu metu, ji sumažina pavojingų fono garsų, kad yra nereikalingos, o palaikymo fizinis garso kokybės nepakeisti. Be to, į earmuffs kad sankryþos outlook, įprastas arba didelio galingumo naudojimui. Kitos funkcijos:

1. Palengvina aplinkoje iki 120 dB (A)

2. Įrengta ilgalaikį ir reguliuojamas užsklandą

3. Yra lengvai mygtukai apčiuopiamas keitimui be atsižvelgiant ne į earmuffs

4. Yra minkštas ausies pagalvėlės, kuri leidžia jiems dėvėti ilgą laiką be jausmas nejaukus

Įmonių, kurios ieško klausos apsaugos movos bando išeiti su geresnio tirpalo, ateinančiais metais klausos praradimui išvengti.

Rašyti komentarą