Daugiau informacijos apie Chinawhite ir viršų Londonas klubai apskritai

parašė , 2011-10-24 22:51

Kaip skaičiuoti Drakula, daugelis žmonių yra meilė su naktį ir todėl naktinių klubų. Kai kalbate apie planavimo švenčių dienomis Londone, tai reiškia, jūs kalbate apie turintys daug laiko kai kuriose iš geriausių Londonas naktinių klubų. Jūsų vizito į šios pasaulio dalies bus unsatisfying, nebent jūs patikrinti keletą iš šių klubų. Šie klubai yra viskas visiems, net jei jūs esate vienas iš manekenų “dubens mušimo” arba zonked iš “diskoteka gyventojų”.

Tačiau, jei jūs keliaujate į Londoną labai pirmą kartą, jūs turėtumėte pabandyti šviesti sau daugiau apie “klubo kultūra” šioje pasaulio dalyje. Pirmasis pastebimas dalykas yra, kad šių sudėtingų klubai yra ne visiems; bent jau ne tiems, kurie nėra “guestlist”. Tai reiškia tai, kad dauguma viršų Londonas klubai yra GUESTLIST tik

Skatinant dalykas, kad dabar jums nereikės eiti per daug problemų gauti į guestlist nes keletą svetainių dabar yra padėti jums naudoti savo guestlist paslaugas. Kai kurias šias paslaugas teikti nemokamai nemokamai, o kiti užduoti jums mokėti šiek tiek pinigų. Tačiau turėkite omenyje, kad net jei svetainė mokesčių jums nieko daryti savo vardą į guestlist, jums gali turėti mokėtų draudimo mokestį, kai faktiškai į klubo.

Kitas svarbus dalykas, kad net jei jūs turite gerą svetainę su jumis, kad gauti į guestlist, bus vis dar turite rasti teisę klubas didžiausias žaisti. Tai yra, kai galite pasirinkti “Chinawhite”, kuris yra vienas iš labiausiai žinomų naktinių klubų Londone. Yra daug kitų priežasčių, kodėl turėtų mokėti bent vienas apsilankymas šio ypač klubas. Pavyzdžiui:

(A) Jei jus domina gauti uώdaryti ir asmeninis su įžymybėmis, Chinawhite yra tinkama vieta apsilankyti. Ne tik jums rasti jis alsuoja garsaus Įžymybės, bet jūs taip pat naudojasi gauti susisiekti su kietas prabangus West End minios.

(B) jis yra vienas iš geriausių vietų Londone išmesti didžioji šalis, ir į tai, kad jis visada buvo “celeb hangout” leidžia įspūdingi šalis vieta.

(C) nėra jokių apribojimų į muzikos; tai yra “atidaryti formą”. Ar jums patinka šokių, RnB, House, Pop arba kitas žanras, turėsite jį čia.

(D) derinys geriausiai vietinių ir tarptautinių DJs įkvepia visiems ateiti ir įrašyti į šokių aukšte.

Iš tikrųjų šiuo klausimu yra, nors galite rasti daug viršų Londonas klubai, kad banginių metu, tačiau turite imtis savo laiką pasirinkti geriausias. Tai kai pasirinkti Chinawhite tampa geriausias. Atminkite, kad tai yra guestlist tik klubas, todėl reikia, kad naudoti teisę svetainę, kad jūsų vardas sąrašą, kad būtų išvengta susiduria visas problemas.

Theguestlistclub.Co.uk yra jūsų vieno langelio paskirties rinkti informaciją apie viršų Londonas klubai. Ne tik jūs galite rasti geriausią klubai Londone, bet jūs taip pat galite naudoti nemokama paslauga, Guestlist gauti. Taigi, atėjo, turi žiūrėti į jį, šiandien.

Rašyti komentarą