Klubai Londone

parašė , 2012-02-23 14:56

Aš dažnai klausia kur eiti planuojant Londonas clubbing naktį. Londono klubai yra platus ir įvairus, ateis visų formų ir dydžių, ir yra reguliariai atidarymo bei uždarymo todėl svarbu būti arti žemės, kai ateina pasirinkti Londonas klubai. Yra daug žinomų ir novatorišką klubai, kad turite uždaryti kaip The Cross, The End ir Marque klubas, kad pakeitė naujos veislės mažesnių, tačiau specializuotų ir intymūs reikalai, kad galėtų teikti įvairių naktį kiekvieną naktį savaitės. Klubai Londone, mano nuomone, pasiūlyti geriausius atrankos ir muzikos pasirinkimas ir patirtα, kur pasaulyje. Galite gauti skonis, Berlyno, minimalus, purvinas ir požeminės kažkur kaip t juosta arba jums gali sumaišyti su Paryžiaus stiliaus ne Favela Chic Shoreditch Latino energijos
Ten tikrai yra ką nors visiems kai kalbama klubai Londone.

Manau, kad tai naudinga klasifikuoti klubai Londone į tam tikrų kategorijų. Aš pradėti su naujosios bangos Pabai klubų. Tai yra iš esmės seni barai, kurie buvo modernizuoti ir modernizuotos, kad funkcija kaip pub per dieną bet tada yra transformuojami į klubo kaip DJ atmosfera naktį, kurios tarnauja yra intymūs, bet beveik namas šalis kaip nuojauta. Vietose kaip rojus, The Westbury, poilsio yra triukšmo ir Kvinsas galvą atstovauti šiai kategorijai.

Toliau yra Boutique klubas. Tų klubai buvo sukurti, kad pasiūlymas modernią klubuose patirtį, elegantiškos ir išskirtinis aplinkoje siūlo bet pateikti didelis klubas garso ir šokių grindų leisti sau prarasti vieną kartą jums sukaupė drąsos šokių jūsų kostiumas. Tų klubai daugiausia centro aplink West End ir Mayfair ir yra kartais sunku gauti įrašas. Kai rekomenduojamas boutique Londonas klubai apima Movida, Boujis, Nr 5 Cavendish kvadratą ir Kinijos balti. Tikėtis turtingas, gražus, padirbtų ir medžioklės MĖGSTANTYS futbolo!

Jei tai yra visi per iššaukiančiai jums tada aš siūlyčiau šalies klubas Londone, kad turėtų būti daugiau draugiškas ir įdomus atmosferos jums. Ten yra sąvartų klubų Londone siūlančios šalies patirtį ir jie dažnai turi drinkonomical kainos taip pigiai gėrimų premijos! Kaip apie klubas akvariumas Old Street, kad didžiuojasi baseinas, pop muzika, Kuszący derinys! Ar galutinis sūrio ir pop klasika, tegul jūsų plaukai at the didžiausių disco mieste, Infernos. Tai mano, kaip jums yra žingsninius atgal į 70-ųjų metų galutinis diskoteka patirtį.

Mano galutinis klubai Londone kategorija, Super klubas. Mes kalbame didžiulis šokių grindys, didžiausias garso sistemos, geriausia DJ ir atidarymo kartus, jus vyksta tol, kol pasirodo saulė. Londono padarė savo pavadinimą clubbing per šios super klubai ir vis dar yra kelias aplink jums mėginio. Super klubai Londone įtraukti ministerijos garsas, galutinis klubuose patirties, audinio, geriausias, požeminės šokių muzikos ir kiaušinių, gryno hedonistic Ibiza vibes ir garsai.

Rašyti komentarą