Boom prabangūs viešbučiai Barselonoje

parašė , 2012-02-22 23:42

Barselonos turi daugybę apgyvendinimo, iš poliruoto, naujai pastatyti viešbučiai šiuolaikinio dizaino ir klasikinis stilius, didybė ir dosniam prabanga – viešbučiai su stogo baseinai, apsvaiginimo nuomonėmis, naktiniuose klubuose, sporto centrai, kurortus ir tarptautiniu mastu pripažintų virėjai.

Barselonos patyrė prabangus viešbutis bumu per pastaruosius 3 metus, ir pasirinkimas 4 ir 5 žvaigždučių viešbučių miesto centro ir aplinkinių teritorijų gali pasiūlyti apgyvendinimo, labiausiai atidesni lankytojas. Tarptautinės viešbučių apsigyveno į miestą su interjeras, skirtas kai kurių geriausių žinomų architektų, nustatant Barselonos tvirtai žemėlapyje šiuolaikinio stiliai ir unikalus architektūra. Štai tik keletas iš labiausiai žinomų viešbučiai pažvelgti už

Gražus vandenyno peržiūrėti viešbučių, Hotel W affectionately žinomas iš vietinių kaip LA VELA. Suprojektuoti, kad katalonų architektas Ricardo Bofill, ji buvo siekiama, kad panašus į milžinišką stiklo burė, valtis. Gimė 1939 m. Barselonoje, Bofill yra gerai žinoma savo architektūros struktūros, kurios veikia harmonijos su vietos kultūrų supratimą; tarp jo kūriniai yra The Shiseido būstinė yra Tokijuje ir būstinės Cartier ir Christian Dior Paryžiuje.

Įsikūręs paplūdimyje La Barceloneta pabaigoje, viešbutyje yra 27 aukštų, 473 kambariai, įskaitant 67 apartamentai, su šiuolaikinės interjero ir vonios kambarys su lietaus dušai. Taip pat wellness spa, 2 baseinai, ir barai ir restoranai, saulėlydžio nuomonės, su vaizdu į paplūdimiai ir cityscape siūlo. Užtemimas yra stogo juosta 26-grindų stogo juostoje, ir restoranas, Bravo 24, yra valdomi Michelin-Star nugalėtojas ir pripažintas Katalonų virėja, Carles Abellan.

Mandarin Oriental yra neseniai atidarytų standartizuotu Viešbutis įsikūręs prestižiniame Passeig de Gràcia ir galbūt brangiausią viešbučių Barselonoje. Įsikūręs elegantiška vidurio 20-ojo amžiaus pastatas, savo prabanga interjeras buvo suprojektuotas ispanų, gimęs dizaineris Patricia Urquiola. Fojė vietos yra įspūdingi akyse su savo didėjančias viršutines ribas, didelio masto metalo vietos dozatoriais, sodrus žalumynų kabinti skirtingais lygiais ir įmantrus būsto apstatymo reikmenys. Dizainas yra paryškinti ir šviežią su vietos padalyti į atskiras sritis, siūlo intymūs kampai už pokalbį.

Į Mandarin turi 98 kambariai ir apartamentai su labai sudėtingos kambaryje pramogų sistemų ir naujausias technologijas. Gydyklos siūlo platų Holistinis ritualai plus savo parašo programas, sukurtas tik viešbučio, in-house restoranas “Momentus” vadovauja multi Michelin išrinktieji virėja Karmė Ruscalleda, ir elegantiškas bankininkai juosta yra populiari vieta žmonėms susitikti. Jei nusprendėte užsisakyti keletą naktų šio dosniam viešbučio, pasinaudoti švelnios Viduržemio jūros regiono oro ir al fresco valgomasis viešbučio įspūdingas Mimosa sode ar atsipalaiduoti, Terrat’s stogo panirimas baseinas su vaizdu virš miesto garsaus architektūros horizontai.

Įsikūręs patogiai dėl Rambla del Raval yra Barcelo, panoramiques miesto ir neįvykdytų savo skiriamąjį ovalo formos struktūros ir avangardinio interjero dizaino. Į Barcelo apsistojantys yra panašus “yra sustabdomas aukšto virš miesto” kaip jums atrodo per grindų iki lubų stiklo windows rodinį. Žymus maniau buvo nusiųstas Kiekviena detalė, su naujoviškų medžiagų ir sklandžiai įtrauktas į stilingas Apstatymas naujausias technologijas.

Viešbutis man Barselonos yra šviesą grąžinantys stiklo bokštas, esančiuose 22 @ rajono įstrižainė Avenue ne Pere IV, forumas plotas ir šlovingą Plaza. Savo unikalų dizainą pagal Prancūzijos architektas Dominique Perrault padarė didžiąją miesto nuomonę ir jos dizainas yra šiuolaikinės, electrifying ir Viktorijos, su derliaus stiliaus interjeras, derinamas ir baldai. Crystal šviestuvai sukurti modernias, romantiškas ir unikalus atmosferą.

Angelo iš karaliaus klubas yra dinamiška Sąjunga tarp man viešbučiai, muzikantas Pete Wentz, valdymui sugrūskite, Stephen Westman ir Matt eilės, todėl viršų išimtinę socialinės vieta mieste. Svečiai gali atsipalaiduoti ant šalia atviru dangumi baseinas su savo nuostabiu vaizdu didelė terasa.

Alternatyva apgyvendinimas viešbutyje yra nuoma butą City

Rašyti komentarą