Kodėl jūs turite jūs kaupti vyną vyno šaldytuvai ir kas ypatybės ieškoti, pirkdamas vienas

parašė , 2012-11-24 14:44

Jei jūs esate įsimylėjęs apie vyną, tai jūs turite sukaupti jį teisingai. Dėl įvairių cheminių reakcijų, visas vynas galų gale susprogs, tai pagreitinama, kaupiant jį neteisingoje temperatūroje, neteisingoje drėgmėje ar net blogiau, neteisingoje temperatūroje ir neteisingoje drėgmėje – kad užlaikytumėte tai jūs turite sukaupti savo vyną teisingai. Galų gale, neturi reikšmės, jei jūs išleidote kelis svarus buteliui vyno, ar tūkstančius svarų, jūs nenorite sukaupti to, tiktai surasti, kad, kai jūs atvykstate, kad išgertumėte tai, tai susprogo. To kaupimas teisingai garantuos, kad jūsų vynas truks ilgiau.

Spyna – Kur jūs planuojate turėti savo šaldytuvai? Jūs turite suvaržyti prieigą bet kokiu atveju? Ant vidaus šaldytuvo tai gali būti, kad neleistų mažiems vaikams gauti prieigą prie jūsų vyno. Komerciniame šaldytuvai tai gali būti, kad suvaržytų prieigą, jei pavyzdžiui, jūsų šaldytuvas yra užsiėmusio restorano viduryje. Be to, į tai, suvaržydama kiekį, kad šaldytuvas yra atidarytas, temperatūra ir drėgmė šaldytuvai nesvyruos tiek daug.

Daugialypės temperatūrinės zonos – Yra jūs planuojantis sukaupti skirtingus tipus vynų jūsų šaldytuvai, ar suplanuoti aptarnauti vyną tiesiai nuo jūsų šaldytuvo – tai gali reikalingas skirtingos temperatūros. Turėdamas šaldytuvai su skirtingomis zonomis jūs turite daug daugiau lankstumo būdu, kuriuo jūs naudojate jį, ir galite sugebėti išeiti su Vyno Šaldytuvo nenaudojimu.

Antivibracija – Kai kurie šaldytuvai, kurie yra ten turi ‘antivibracijos’ aušinimo sistemas. Svarstykite, kiek jūsų vidaus šaldytuvas vibruoja kiekvieną kartą kai, kompresorius pradeda, šita vibracija sutrikdys nuosėdas jūsų vyne. Turėdamas antivibracijos ypatybę jūsų šaldytuvai jūsų vynas liks netrukdomas.

Temperatūrinis diapazonas ir reguliavimas – Skirtingi vynai turi būti sukaupti ir aptarnauti skirtingoje temperatūroje. Turėdamas jūsų reguliavimą, jūs galite nustatyti savo šaldytuvai atitinkamai. Pažymėkite, kad vyno šaldytuvai gali atvėsti, AR KAITINTI jūsų vyną į puikią temperatūrą.

Slinkdami lentynas – Daug šaldytuvų turi lentynas, kurios išslenka, kad jūs galėtumėte surasti ir gauti prieigą prie savo vyno lengvai.

Degdamas – Apšvietimas jūsų šaldytuvo ne tiktai padeda jums rasti jūsų vyną, bet daug šaldytuvų VEDĖ apšvietimą, kuris gali būti dažytas, duodamas jūsų šaldytuvai klasiškas ir šiuolaikinis žvilgsnis, paversdamas jūsų šaldytuvai į stendą į parodą jūsų puiki vyno kolekcija.

Taip, jei jūs norite pasidaryti labiausiai iš savo vyno, ar jūs pažįstate kažką, kas yra įsimylėjęs apie vyną, paskui įsitikinkite, kad tai sukaupiama teisingai ir investuoti kapitalą į vyno šaldytuvai. Užtaisytas su informacija šiame straipsnyje jūs turite būti gerai ant kelio į informuoto pasirinkimo sukūrimą, dėl kurio yra geriausias dulkių siurbliai jums.

Rašyti komentarą