Kas yra kontaktinio lęšio honorarai avansu?

parašė , 2012-11-22 09:22

Ir tokiu būdu mes atsiimame žingsnį ir konsultuojamės su žodynu ieškant konteksto reikšmės “honorarui avansu”, ir Merriam-Webster įpareigoja mus su kitu apibrėžimu: prietaisas ar struktūra, kuri laiko kažką vietoje. Ir natūraliai, kaip pavyzdys tai nurodo dantų honorarus avansu, kad iliustruotų jo reikšmę.

Tokiu būdu mes (besisiejantis su tais mūsų, kas iš tikrųjų dėvi stiklines) lėtai pradedame pamatyti, kaip honorarai avansu įeina į žaidimą dėmesyje į akiniai. Kontaktinio lęšio honorarai avansu laiko stiklines vietoje. Kuris klausinėja: kokiu būdu akiniai turi būti laikyti vietoje?

Atsakymas yra, kad su nusitęsusiu dėvėjimu, akiniai yra linkę įkišti žemyn mūsų nosis, ir rezultatas yra toks, kad daugelis mūsų leidžia didelę mūsų dienos proporciją, pakeldami mūsų krintančius akinius. Tiek daug, kad tai labai bendra, kad pakeltų stiklines bent jau vieną kartą kiekvienos dvi ar trys minutės, kuris lengvai sprendžia į kelis šimtus kartų per dieną, jei mes atimame miegančias valandas.

Dabar anksčiau, negu mes tęsiamės, leiskime, tas priklausymas krintantiems akiniams, mes naudojame trukmę kontaktinis lęšis, kad sietumės į ne tiktai nurodymo lęšiai su rėmais, bet reikštume visus tokius rėmus ir lęšius ar bendras dėvėjimas ar saulės akiniai, nurodymas ar kitaip.

Bet kokios tinkamos kontaktinio lęšio honorarų avansu istorijos pastangos turi prasidėti nuo Priežasties. Kaip minėtas ankstesniame skyriuje, kontaktinio lęšio honorarų avansu reikalingumas pasireiškė todėl, kad higienos prekės dėvėtojai pasirodė labai nepatogioje padėtyje: jų akiniai nuolat kišdavo žemyn jų veidus. Bet kodėl stiklinės slysta pirmiausia? Apačioje mes įrašome į sąrašą ir einame trumpai į geriausias dvylika priežasčių:

Rašyti komentarą