Kodėl šeimos meilės praleisti atostogas, Las Vegasas

parašė , 2011-10-02 16:36

Las Vegasas yra žinomas dėl savo patrauklių atrakcionai. Triukšmingo atostogψ paskirties yra žinomas dėl savo didžioji viešbučiai, kazino, naktiniai klubai, juostelių klubai ir nuogi rodo. Tačiau tai nereiškia, kad nėra nieko, kad gali daryti įtaką šeimų imtis Las Vegas atostogų paketą.

Šeimos gali Pobłażać dėl veiklos rūšių, mėgaudamiesi šventės, Las Vegasas. Žemiau yra keletas iš jų:

Lion King

Tai yra vienas iš labiausiai unikalus muzikos rodo pasaulyje. Rodyti leidžia ištirti didinga aspektus Lion King. Jei esate naudojasi Las Vegas šventės su savo vaikais, Lion King rodyti yra a “turi apsilankyti.” Rodyti vyksta ne Mandalay Bay. Nuoširdi istorija, neįtikėtinai muzikos ir neeiliniai kostiumai yra kai kurių pagrindinių pabrėžia rodyti. Kiekvieną naktį, išskyrus penktadieniais, tarptautinių menininkų kibirkštinio naują gyvenimą būtybių 1994 m
animacinis filmas The Lion King.

Las Vegasas spyruoklės išsaugoti

Jei norite pridėti daugiau nei tiesiog puikus atmosfera savo Las Vegas kelionių, apsilankykite spyruoklės išsaugoti ant kurio vaizduojami turtingą istoriją ir kultūrą, miesto. Išimtine kompetencija apima per 180-Kapsēta ir funkcijos daug muziejai, galerijos, botanikos sodai, renginių ir koncertais. Jūs galite excurse per vaizdingas šlapžemių buveinių interpretacinis takas sistemoje. Kartu planuoti šventes į Las Vegas su savo vaikais, kad negalima praleisti pridėti spyruoklės išsaugoti į maršrutą. Dykuma gyvenimo centras yra viena iš pagrindinių ir išlaikyti didesnių. Yra keletas interaktyvių eksponatai ir susitikimų sritis. Jūs taip pat rasite Nevada muziejus ir Origen muziejus ir išsaugoti.

Gameworks Arcade

Šio neįtikėtinai šeimos Pritraukimas galima rasti vitrina Mall, strategiškai įsikūrusi apie Las Vegasas juostelės. Šeimų bϋnantiems Las Vegasas Viešbučiai vairuoti juostelės ypač lankytis šiame tikrų 55000 kvadratinių pėdų įrenginio. Gameworks Arcade funkcijos daugiau 200 Interaktyvi žaidimų. Jūs galite žaisti žaidimus, kurie yra pagrįsti blockbuster filmai, pvz., pradinio d ir greitai ir pasiutęs. šventės, Las Vegasas siūlo jums galimybę pajusti OUTV ir kalnų dreifuojančius, lenktynių sąlyga yra išleisti metu Gameworks. Geriausia tai, kad jums būtų lenktynių Harley-Davidson motociklo ir WaveRunners. Antrame aukšte įrenginio leidžia jums atsikratyti Płonący vasaros šilumos. Apsilankykite ledynas juostą įtraukti kitą kietas dalmuo į jūsų Las Vegas šventės. Jūs galite veislės kokteilių ir sip juos iš pagaminti iš ledo akinius. GameWorks Grill yra rojus Gurmanams. Ji tarnauja vištiena, jūros gėrybių, pica, šonkauliai ir skanus desertus.

Rašyti komentarą