NIghtout Roma

parašė , 2011-10-02 16:17

Jis gali būti Niujorkas arba Berlin, tačiau Romos turi savo šalies arenoje. Vėlu išeiti romėnai ir žaisti tik tikrai prasideda po vakarienes. Vyno baruose ir kavinėse aplink Piazza Navona ir Via della tempas linkę būti į chicest. Didžiausia koncentracija, naktiniuose klubuose Romoje yra Testaccio ir Ostiense rajonai. Viena iš pagrindinių drags, Testaccio, per di Monte Testaccio. Yra nedidelis gėjų scena per.

Yra didžioji žvilgus pilys su apsvaiginimo žiburiai ir garso sistemos, naujoviškų alternatyvų pagrindines dėmės, ir roko ir džiazo vietose su stilius, atlieka sveiką masyvo vietos talentų platų asortimentą. Toliau pramogų ar daugiau Romos veiklos naktį, ištirti įvairias teatro, kino ir koncertų salė galimybes, esančių visoje mieste Roma.
Yra tikrai, apkrovų, barai ir barai, klubai ir diskoteka spreaded visame mieste bet geriausias būdas mėgautis kultūra, nuojauta ir dvasia miesto yra lauko. Kaip oras yra lengvas čia, dauguma metų dalį, kiekvienas kvadratas virsta dažnai didelis lauko baras.

Vietiniai love jų vakare “passeggiata” ir klaidžioti aplink, cobble nulupa gatvėse, egzotišku alaus kalbėtis su draugais tik ne pub ar sėdi prie stalo ne kavinė. Tai leis jiems praktikos, vienas iš nacionalinių sporto čia: vertinti ir būti matoma. Jums gali būti Pigūs skrydžiai į Romos bet kurią dieną.

Pasivaikščioti į Campo De Fiori, prieš vidurnakčio ir jūs galite pramogauti save stebėjimo kekių sleeked jaunų žmonių iš priemiesčių zstępującego, parodyti save, ir pabandyti kalbėtis iki užsienio mergaičių kaip šiuolaikinės (bet nekenksmingos) plėšrūnų. Ką nors folkloristic ir stereotipiniais gal, bet ne taip toli nuo tiesos.

Kai naktį yra beveik baigtas ir atėjo laikas eiti namo, vietiniai paprastai Norėčiau atsiduoti į vieną iš savo mėgstamiausių įpročius, susiję su naktinis gyvenimas Romoje: jie paimti a “cornetto” (raguolis) ir gerti karštų Kapučino namo kelyje. Jie sustabdyti vienoje iš kavos barai, vis dar atviri arba vienoje iš “cornetterie” (laboratorija, kuriuos gamina tų skaniai saldus traktuoja) išplito visame mieste (kurios adresas yra kartais vienas iš miesto geriausiai saugo paslaptis) ir šventė per šiltas cornetto (Paprastasis, alsuoja džemus, su pieno, grietinėlės, su nutella arba medus) atsisveikinti su naktį.

Gauravks yra straipsnių rašytojas, kurių pagrindinis dėmesys plotas yra kelionės. Jo straipsnius Pigūs skrydžiai į Romos ir Romos viešbučiai Cheapest temomis skirtingų kelionių skelbiami įvairių interneto platformoms. Nepamirškite vizitas jo svetainės į >

Rašyti komentarą