Kokios veido priežiūros priemonės turi būti Jūsų kosmetinėje žiemos metu

parašė , 2021-02-18 23:53

Veido priežiūraNors žiema yra puikus laikas užsiimti daugeliu aktyvių pramogų, tačiau kad ir kaip patinka dėl sniego, tačiau dažniausiai kenkia Jūsų odai. Jeigu norite sustabdyti laiką ir tuo pačiu atrodyti puikiai – tokiu atveju siūlome su prekėmis, kurios reikalingos Jūsų odai – susipažinti čia: https://burkalifa.eu.

Pateiksime sąrašą priemonių, kurių reikia Jūsų veido odai. Esame tikri, kad tokiu atveju tinkamai ja rūpinsitės ir galiausiai pavyks ne tik gražiai atrodyti, tačiau taip pat ir labai gerai jaustis.

· Drėkinantis kremas

Žiemos metu dėl šilumos šaltinių, kurie padeda gerai jaustis kambariuose – reikalingi drėkinantys kremai, kurie garantuoja, kad veidas nebus sausas. Svarbiausia, kad drėkinantys kremai reikalingi ne tik tiems ir toms, kurių sausa oda, tačiau visiems.

· Hialurono rūgštys

Jeigu norite, kad kremas atneštų kuo daugiau naudos – tokiu atveju reikalinga ir hialurono rūgštis, kuris padeda drėgmei kur kas geriau pasiekti komponentus. Šiuo atveju svarbu pirkti tikrai geros kokybės, kuri puikiai įsigeria.

· Micelinis vanduo

Makiažo likučiams pašalinti taip pat reikalingas ir micelinis vanduo, kuris padeda ne tik pašalinti nešvarumus, tačiau taip pat ir padengia veido odą apsauga nuo žalingų dirgiklių. Žinoma, ne visi vandenys turi tokius poveikius, tad ieškokite atitinkamai Jums labiausiai tinkamo varianto.

· Paakių kremas

Papildomai siūlome maitinti odą ir paakių kremu. Kodėl šiai zonai reikalingas specialiai tam skirtas kremas? Kadangi ji yra labai plona ir dažniausiai skirti kremai jai per riebūs, tad galiausiai ji gali ne tik apsunkti, tačiau taip pat ir neskoningai atrodyti. Svarbiausia pirkti natūralius, kuriuose kuo daugiau drėkinančių komponentų.

· Krempudra

Žiemos metu siūlome odą dengti kremine pudra. Tam puikiai tinka ir BB arba CC kremas. Jis ne tik sulygina odą, tačiau taip pat ir apsaugo ją nuo saulės bei žvarbumo, kuris gali sukelti nušalimus.

Kuo daugiau dėmesio sau skirsite – tuo gražesnė bus Jūsų veido oda. Žinoma, viskam reikia saiko. Tačiau dėmesio – taip pat. Ir ypač žiemos metu, kai oda tampa labai jautri.

Rašyti komentarą