Lauko durų pasirinkimo gairės

parašė , 2020-09-14 00:58

Geros lauko durys skirtos ne tik apsaugai, tačiau taip pat ir tinkamai izoliacijai. O kadangi šiuo metu lauko durys yra tokios įvairios – džiugu, kad kiekvienas ir kiekviena gali rasti variantą, kuris labiausiai tenkina jo arba jos poreikius.

Lauko durys, tiesa, pasirenkamos pagal individualius užsakymus bei aspektus. Tačiau mes pateiksime kelias gaires, kurios turėtų palengvinti paieškas.

1. Pirmiausia rinkitės pagal stilių. Šiuo metu durų pasirinkimas rinkoje labai platus, tad belieka džiaugtis, kad naudojantis internetu galima labai greitai ir paprastai rasti tai ko reikia. Jos gali būti derinamos ir prie kitų smulkmenų. Pavyzdžiui, kokios grindjuostės bus pasirenkamos. Juk lauko durys turi būti derinamos ne tik prie interjero, tačiau ir eksterjero.

Grindjuostės2. Žinoma, reikia daugiau dėmesio skirti ir kokybei, tad siūlome domėtis iš kokios medžiagos tiksliai durys yra pagamintos. Galima rasti tiek šarvo duris, tiek metalines, medines, kurios ne tik puikiai atrodo, tačiau taip pat yra labai patvarios, puikiai izoliuoja.

3. Rinkitės duris ir pagal gamintojus, kurie dažniausiai aptariami internete, skaitykite kitų žmonių patirtis ir atsakingai pirkite gaminius, kurie Jums tarnaus.

4. Kokia spyna labiausiai tinkama? Atsakyti gana sunku, kadangi šiuo metu siūlomos ne tik tradicinės, tačiau ir tokios, kurios rakinasi su pirštu antspaudu. Žinoma, daugeliui namų gal kiek per inovatyvu, tačiau kai tokia galimybė yra – visai verta ją išbandyti.

5. Matmenys yra dar vienas svarbus aspektas. Dažniausiai reikalingi standartai, tačiau kai kuriais atvejais galima rasti ir šį bei tą unikalaus. Tokiu atveju dažniausiai u-sakomos durys pagal individualius užsakymus.

6. Rinktis reikia ir pagal modelį. Galima rasti tokias duris, kurios yra su stiklu arba tokias, kurios vientisos. Nuo to kinta ne tik stilius, tačiau ir patvarumas bei kokybė.

Geros lauko durys tarnaus jums ne vienerius metus, tad verta joms skirti dėmesio tiek, kiek reikia. Žinoma, jo skyrus – taip pat reikia ir tinkamai prižiūrėti, kadangi su geromis durimis gyvenimo kokybė bus taip pat kur kas geresnė.

Rašyti komentarą