Labai paprasta naudingas Beer Pong rekomendacijas

parašė , 2011-10-17 15:06

Su Nadejście gabenamasis lentelės, beer pong gali dabar žaisti beveik visur žmonių rinkti. Jie dabar galima rasti mokyklos baseinas šalys, tailgate įvykius, ir net ne daug barų ir naktinių klubų, išlaikant jų asmens turnyrai. Yra dvi standartinės formos lentelių, pripučiamieji lentelės, kuri yra be pastangų nustatyti iki pažodžiui vieno (net ir baseinas), ir tvirtesnes kartus iki lentelių papildomų paprastai pasinaudojo turnyrai ir kolegijos renginių visoje šalyje.

Pripučiamieji Beer Pong lentelių

Jūs galite investuoti į vieną beveik išlaidų statybos lentelę savo savarankiškai, tačiau nė viena iš gauti darbą. Paprastai yra apie dydžio pripučiamos baseinas plaustas su taurė formavimas inkrustacija plaustas surengti savo puodeliai žaisti galiojimo abi pusės
Pripučiamieji lentelė yra galutinis baseinas celebratione be to, kad yra neabejotinai hit su jūsų asocijuotas įmones. Nepaisant to, į kurią plaustai taip pat patvirtino vien tik kaip lankstus lentelę, kad gali būti panaudoti beveik visur. Galite nustatyti ant šiukšlinę gali ar net savo auto gaubtu ir pradėkite leisti tinkamas toli.

Tailgate Beer Pong lentelių

Tai yra a veiksmų anksčiau minėta pripučiamos lentelės, daugiausia, nes tai tiesa lentelės, kurios skolina puikiai kulka Bounce. 8 “X 2” dizainas ir stiliaus turi kreiptis į bendro lentelėje Dimensija, padarė naudoti juostą turnyrai ir pasaulio serija alaus pong panašūs. Jie taip pat yra gana well-liked į Zastawa šliuzo funkcijas su Nacionalinė Studentų sporto asociacija, NFL ir MLB licenciją, žaisti paviršiaus ploto modelius, būtų įmanoma jų savininkų žymėti savo mėgstamiausių grupės.

Tai iki kiekvienas žmogus nuspręsti, kurios bus didžiausias kostiumas jų privataus poreikius, tačiau asmuo dalykas yra garantuota, bus sumokėti investicijos gabenamasis pong lentelės sau ir laikas dar kartą. Nepriklausomai nuo to, ar esate kolegijoje baseinas šventė, tailgating masyvi žaidimas, ar rzucanie gyvenamųjų patalpų gauti kartu, visi žmonės bus gauti pamatyti jūsų lentelės.

Banglentλs, taip pat laikomi stalo tenisas, yra įdomi ir nesudėtinga žaidimas su agresyviai dvasia. Dabar, teniso finalinio auga populiarumas, abu vienodai kaip a pramoginių lygio ir malonumą žaidimą ir kaip agresyviai vieną pirma. Teniso finalinio taisyklės yra paprasta ir nesudėtinga suprasti, ir nors ji apima greitai refleksų, tai daug mažiau sunkių nei daug agresyviai žaidimų pavadinimus. Banglentλs, pradėjo kaip Viktorijos pramoga, su labai paprasta makeshifted objektus ir įrenginiai buvo greitai sukurta ir parduodami.

Puikus yr turo žaisti, teniso finalinio žaidžiamas žalia lentelės stiprus paviršiaus ir baltos linijos, žymėjimo teismo dvigubinamas žaisti. Konkurencingumo matmenys ping pong lentelė yra devynių pėdų X 5 ft x 2,5 ft, todėl daug ping pong lentelių skirtos iš karto ir mažmenininko ne ne, naudojant. Neto yra užtikrintos visoje vidurio, lentelėje. Dviejų iki keturių žaidėjų žaisti, ir žaidėjų naudoti mažų apvalių ilgesni raketės, paprastai su gumos paviršiaus ir sluoksnio spongelike šerdis Hit the ball atgal, vėl ir pirmyn viršija neto ir visoje lentelėje.

>

Rašyti komentarą