Paprasta patogu Beer Pong gairės

parašė , 2011-10-18 01:35

Žaidimas yra apie praktiką ir strategijos. Gauti savo žaidimą ir pradėti rzucanie renginiuose. Visiems, kurie negali gauti į beer pong buvo a ginčija laiko surasti ką nors įdomus naudinga.

Alaus pong lentelės atėjo kartu būdu iš lentelės, pastatytas faneros lapo per kai bėgimo blokai. Su Nadejście nešiojamų lentelės, beer pong gali dabar žaisti beveik bet žmonės rinkti. Jie dabar galite prie mokyklos baseinas šalys, tailgate šalys, ir net su daug barų ir naktinių klubų, turintis savo unikalų turnyrai. Yra dvi paprastos formos lentelių, pripučiamieji lentelės, kuri yra greitai nustatyti iki beveik visur (net ir baseinas), ir tvirtesnes kartus lentelių, daugiau dažniausiai pagaminti naudoti turnyrai, ir aukštojo mokslo šalys visoje šalyje.
Pripučiamieji Beer Pong lentelių

Galite įsigyti asmuo už beveik išlaidų, kad lentelė sau, bet nė viena iš gauti darbą. Iš esmės yra apie dydžio pripučiamos baseinas plaustas su taurė formavimas inkrustacija plaustas surengti savo puodeliai per žaisti abi pusės. Pripučiamieji lentelėje yra didžiausias baseinas celebratione be, tai tikrai bus Hitem su savo artimaisiais. Nepaisant to, į kurią plaustai taip pat patvirtino pati kaip lankstus lentelėje, kuri gali būti taikoma beveik visur. Galite nustatyti jį ant šiukšlinę gali ar net savo automobilių gaubtu ir pradėti naudojasi iškart.

Tailgate Beer Pong lentelių

Tai yra etapas anksčiau paminėti pripučiamos lentelės, daugiausia daugiausia todėl, kad tai yra tiesa lentelė, kurioje skolina gerai į bounce, kulka. 8 “X 2” stiliaus turi kreiptis į baras turnyrai ir visatos serijos alaus pong panašiomis dirbančių paprastųjų lentelėje dimensija. Jie taip pat labai mėgiamos ne Zastawa šliuzo įvykiai su Nacionalinė Studentų sporto asociacija, NFL ir MLB licenciją, aktyviai žaisti paviršiaus ploto stilius, leidžiant jų savininkų žymėti jų populiarios komandos.

Tai iki kiekvienam ypač asmeniui atlikti savo mintis iki kurios geriausių tiks jų asmeniniam nori, bet asmeniui klausimas yra garantuotas, investicija į nešiojamąjį pong lentelė bus Wybulić vien tik laikas ir laikas dar kartą. Galutinis, esminis Patarimas yra yra malonus. Nors geriamas alus yra comprehended dalis vaizdo žaidimas, kad įsitikinęs Nr asmuo yra pavojingai daugiau nei geriamojo, ir kad kiekvienas asmuo diskriminuodamas saugiai. Beer pong gali būti daug, malonus, ypač jei jūs atitinka alaus pong patarimai struktūros čia.

Jei minties būti pradėti žaisti Banglentλs lauke naujas oro, jūs turėtumėte žinoti kad yra kai kurie pokyčiai, dėl lauko teniso lentelėje priešingai nei ką žinote modelį. Šio skiriamojo požymio atvyksta iš įvairių sričių, stalo teniso stalai yra įdėti. Patalpų ping pong lentelės, kažkur į savo namuose paprastai neturi įtakos klimato ir nei yra jūsų žaisti mados. Nepaisant to, naudojasi išorės tik prasideda, didinti šių dviejų sunkumų greitai.

Teisė čia yra labiausiai pastebimų skirtumų, kai naudojasi ne stalo tenisas lentelės:

vienas. Už teniso lentelę galima žaisti daugiausia per 12 mėnesių šiltas sezonų

>

Rašyti komentarą