Lankytojai kanalą per Vašingtonas

parašė , 2012-03-31 20:52

JAV Houston yra ketvirtas pagal dydį miestas ir nors sklaida vieta, daug ieškinio pareiškimo yra suderintiems veiksmams miesto stebulę, tarp rajono ir Galleria Mall. Houston, gana jauniklių ir pulsuojantį valstybės, su apkrovų, restoranų, barų ir naktinių klubų, turistų, kurie imtis skrydžiai į Houston poilsiui kelionę bus rasti puikus atostogų paskirties. Šalia įlankos kranto, Houston ekranuotos yra taip pat saugo skaičius neįvykdyti muziejai, populiarus Festivaliai ir ekscytująca sporto renginius.

Houston yra didelė ir svarbi miestas; integruoti daug istorinių apylinkių, gatvių ir architektūros. Šie rajonai yra miesto centro dalis – širdies, Houston, visiškai veiklos, parduotuvių ir restoranų; Midtown – tiesiog prieinami miesto geležinkelio; ir nuo miesto centro – viena iš veikliųjų ir labiausiai energingų sričių miesto, su milžinišką daugiaetninės Galleria shopping mall, dauguma keliautojus gauti, į Pigūs skrydžiai į Houston miesto jų Houston pirkinių malonumas centre
Kitas puikus Houston sritis imtis muziejus rajono – namo į keistą kolekcija nepakartojama muziejų ir galerijų. Į Houston, viešojo transporto sistemos yra labai gerai Disciplinuoti ir didelių freeways ir greitkeliuose yra netoli. Miestas yra didelis traukinių stotį žemyn Washington Avenue, su įprastais traukiniais atvykimas ir paliekant kasdien, kelionės į tam tikras paskirties vietas. Tie, kurie bus užsisakyti Pigūs skrydžiai į Houston pirmą kartą bus sunku ne perkelti apie miestą. Daugiau transporto pasirinkimai Greyhound autobusai, METRO autobusų ir vietinį tinklą, į METRO geležinkelio tramvajų paslaugų, automobilių nuoma taksi. George Bush Intercontinental oro uosto Houston Šiaurės pusėje miesto, tai svarbu transporto stebulė gauna skrydžiai į Houston kiekviename kampe pasaulio kiekvieną dieną. Su keturių terminalų, Houston oro uosto teikia įvairias patogus žemės transporto paslaugas. Jei kalbama apie sporto, miestas yra namo į keletą garsaus sporto komandos, pvz., The Houston komet, Houston Rockets, taip pat moterų krepšinio komanda. Auto racing, golfo ir šunų ir arklių lenktynių yra keletas mėgstamų blaškyti miesto ir entuziazmo iš JAV ir kaimyninių šalių ypač sporto pulko į Houston atsižvelgiant skrydžiai į Houston prisijungti linksmai ir suvirpinti.

Švietimo programos Outlook yra kelios vietos bibliotekose regione įskaitant holokausto muziejus, Cg Jung švietimo centro ir vaikų muziejus, Houston ir kt.

Rašyti komentarą