Švedijos turizmo atrakcionai

parašė , 2012-04-01 23:16

Švedija yra turbūt geriausiai žinoma kaip regionas midnight sun, gimtinė ABBA, kad Volvo plius Saab ir viena iš Pasaulio taikos Tautų (jis nėra vykdė karo du šimtus metų). Su šių rūšių reputaciją, Švedija yra sunku įveikti kaip keliautojas magnetas.

Lėšų miesto Stokholmas, yra su Nr abejonės vienas ar daugiau pasaulio ‘s geriausių ir labiausiai apsvaiginimo. Lankytojai pulko į pareiškimą savo parduotuvėse, naktiniuose klubuose, vandenų, muziejai ir parkai. Tai įdomu pažymėti, kad nors Stokholmas yra neabejotinai moderni ir pirmosios pasaulyje, tarp savo atrakcionai yra senajame mieste su viduramžių, cobblestone streets. Tai Gamla Stan, žavinga, iππϋkis Labiryntowy kompleksas, suvenyrų parduotuvės ir ledo – grietinėlės parlors, kad kiekvienas lankytojas malonumas

Vienas daugiau turi pamatyti Stokholme yra Skansen, yra muziejus po atvirų dangumi žavinga esančių ant kalvos. Pradinis atidarytos, 1891, šiuo metu yra rodymo 150 paprastųjų paprastųjų namai atspindi Švedijos gyvenimo ankstesnėse. Šie namai yra gyventojų tinkamai odziani laikotarpio kostiumai, padaryti įspūdingų scenos, vargu ar atrado kitur pasaulyje.

Stokholmo, kaip paprastai, ir Švedija yra puikiai lauko veiklą. Labiausiai well-liked laisvalaikio užsiėmimų yra slidinėjimas, baidarės, pėsčiųjų ir dviračių. Uogų skynimo, sezono leidimus, yra mažiau laikomas, bet taip pat skaičiuoja kaip viena daugiau mėgstamiausių veikla. Nors dviračiu ar keliauti pėsčiomis, vienos gali galbūt pereiti per akmens kapų srityse, arba galbūt net trod per senovės karaliaus laidojimo piliakalnis. Tai yra įrodymų apie Švedijos labiau karinės paskirties praeityje, kai vikingai pillaged visiškai kaimų gana toli nuo šio taikiai ir neutralus poziciją, priimtą regione.

Geriausias laikas keliauti į Švedijos yra tarp birželio iki rugsėjo, kai oro sąlygos yra savo geriausių. Svarbu pažymėti, kad vasaros labai skirtingas visoje Švedijoje. Stokholme gruodžio, saulės šviesos dažnai nustato kaip 3 pm anksčiau.

Švedų kalba yra nacionalinės kalbos, tačiau beveik visi griežčiai kalbėti labai gerą anglų. Keletas griežčiai yra žinoma, kad sunkiųjų kavos girdyklų, kurie be to a degtinė meilė. Pasaulyje garsaus Absolut degtinė yra kilęs Švedijoje.

Šalutinis poveikis, pragyvenimo išlaidų Švedijoje yra gana didelis. Visi tos pačios, pigiau parinktys prieinamos jei asmuo ieško jų.

Kelionės visame pasaulyje, apsilankydami famouswonders.com ir nors jums į jį, taip pat patikrinkite Švedija.

Rašyti komentarą