Maitinimas vadovas Milwaukee: Didžiosios centro restoranų at Your Service

parašė , 2011-12-14 19:57

Milwaukee miestas yra dažnai vadinamas “grietinėlė miesto ir lėtai išeina iš klišė yra gamybos stipruolis. Jis šiandien įsitvirtino kaip vienas iš labiausiai kunkuliuojantys miestai šalyje su savo nuostabų atrakcionų turistams, posh ir jazzy naktiniuose klubuose, dosniam restoranai ir pliušas viešbučių ir kurortų.

Žinomas kaip “Sūrio ir alaus”, miesto savo sūrio gamyba ir garsaus alaus daryklų miesto liudininkai gimimo, kai kurie iš įspūdingiausių restoranų per pastaruosius kelerius metus. Yra daug restoranų, šiandien, kur esate tikri rasti įvairių restoranų nieko iš Italijos Amerikos ir iš Kinijos į Vokietijos virtuvė centro.
Kai kurie iš populiariausių restoranai, įsikūręs miesto, Milwaukee, yra – “Milwaukee ChopHouse”, “Crawdaddy’s Cajun restoranas”, Restoranas, specializuojasi “penkių O’ laikrodis mėsos”, “Mader’s Vokietijos restoranas” ir “Kinija sodas”.

Penki guminis laikrodis restoranas, specializuojasi mėsos yra restoranas aptarnauja tik Amerikos virtuvė. Featuring juosta, privačių patalpos ir gyvų juostos veikimą, šis Restoranas siūlo jums nuostabi valgomasis patirtis su savo subtili ir paprasta ambiance ir dekoro. Parašas patiekalų įtraukti – Filet mignon, kiaulienos pjausnių ir kepsnys.

Įsikūręs West Wells Street, “Kinijos sodas” yra gurmanams ir švelniavilnių pietūs restorane. Siūlo tik kinų virtuvė, kai kurie šiame restorane parašas patiekalai yra – kiaušinių Foo jauni, Lo Mein, Singapūro makaronai ir jos specialus dubenys ir jūros gėrybių. Miltų dviems šiame restorane yra tikimasi, kad kainuoja apie $70.

Metais 1902, Mader’s Vokietijos Restoranas yra geriausiai žinomas už savo tradicinių ir egzotinių Vokietijos patiekalų. Vengrijos Guliašo, kiaulienos blauzdos, Schnitzels ir karšto Vokietijos bulvių salotos yra vieni iš geriausių patiekalų. Be to, jei yra valgomasis Mader’s Vokietijos Šokoladinio pyrago desertas, taip pat būtina turėti.

Su valgomasis Milwaukee kelionės vadovas, jūs galite rasti labai Center Milwaukee restoranų su mažai kasti.

Rašyti komentarą