Manhatanas butai – tris aukštyn ir ateinančiais vietas šiandien Homebuyers

parašė , 2011-09-16 01:39

Manhatanas butai rezidentų naudojasi kai kuriose srityse, kurios buvo ant krašto tapti tipiškų miesto irimo srityse nuostatos Renesanso. Čia pateikiamas trumpas apibūdinti trys pagrindiniai Manhatanas bendruomenių, kurios yra paliko anksčiau, kad būtų iš naujo išradinėti save kaip pageidautina apylinkių.

Rytų kaimas

Praeityje Rytų kaimas yra dingo ir nebuvo pakeistas. Kas atsirado yra vienas iš Manhattan’s patrauklesne gyvenamųjų rajonų, kur senosios muzikos klubuose davė, kad brangi mados parduotuvių ir sudėtingų naktinių klubų. Jis tikrai vis dar gyva vieta, kad puikus vakaras. Ten buvo keletas naujų plėtra teikiant jutiklinio architektūros veislės ir nėra labiekārtotā vietos parko tinkamas šeimoms su vaikais. Restoranai tapo daugiau elegantiškas ir taip pat gerai žinoma didelis Japonijos maisto ir sudėtingų kokteilių baruose
Rytų kaimas jau subrendo į apylinkės, kai yra daugiau nei anksčiau, su daugiau galimybių pirkinių, tačiau vis dar išlaikyti daug gyvenimo.

Harlem

Harlem taip pat pradeda žydėti į pageidautina gyvenamasis rajonas, dėl to padidėtų atskirai valdomų parduotuvių, gatvės rinkų, naują restoranų ir naktinių klubų. Patraukli prieškario brownstones yra yra kruopščiai renovuotas ir daug naujų Kondominiumas yra pastatytas.

Medžio liniuotas gatvėse

Vidutinis Harlem gyventojas pasikeitė dėl nekilnojamojo turto bumu devintajame dešimtmetyje, kai rocketed ypatybių reikšmes. Tačiau, Harlem ir Rytų Harlem pavyko pakabinti ant savo skiriamąjį požymį ir kultūros paminklų ir medžio liniuotas gatvėse yra vis dar kaip gražus kaip niekada, rivaling lapinės gatvėse aplink New Jersey rezidencijos.

Žalioji tarpų

Manhatanas negalima pasigirti tos pačios pagerinti oro kokybės, jos butai gyventojų, kurias rezidentų Atlanta, Džordžijos condos. Tai ne atsitiks, kol Niujorkas taip pat gali įtikinti savo darbuotojus naudotis visuomeniniu transportu visos keliones iš miesto, sunkiųjų oro taršai sumažinti. Tačiau yra daug žaliųjų plotų, kur gali išeiti eismo dūmai. Harlem yra apylinkės, kurios ir toliau atkurti ir atnaujinti pati akiračio savo pagrindinius asmenybė.

NoHo

NoHo vis dar išsiskiria kaip vienas iš loveliest mažų apylinkių mažesnis Manhetene. Šis nedidelis Manhatanas apylinkės yra apartamentai su labiausiai stebina ir geriausiai išlikusių 19 a. architektūra, New York City. Jie rodyti Niujorke architektūros istoriją, su marmuro, plytų ir Terakota fasadai, papildydama ketaus pastatų, kuriuos NoHo savo prekės ženklą.

Palėpėje perskaičiavimo

Kas buvo, kai sandėliai, gamyklos ir biuro pastatų, dabar yra NoHo savo istorinio rajono, su puikus palėpėje konversijas ir prabangūs Niujorkas Kondominiumas. Šių patraukli namų yra Majestatyczny tos pačios kainos kaip kai kurie puikus New Jersey rezidencijos visoje įlankoje. NoHo yra sedate bohemian Bendrijos ir kiek mažiau komerciniai nei SoHo. Su savo skiriamąjį požymį, naujai renovuotas prieškario Kondominiumas NoHo’s individualumą užtikrina, jis turės ilgalaikį vietą tarp labiausiai pageidautina gyvenamasis apylinkių dėl Manhattan apartamentai.

Liberty Luxe Žalioji 200 North End Avenue New York 10282 212 945 4200

Rašyti komentarą