Geriausios Las Vegasas restoranai peržiūrėti – LAVO italų restoranas & klubą

parašė , 2011-09-16 13:41

Nuo kūrėjų valgomasis ir sławna hotspot TAO ateina LAVO, senovės Europeanbathhouse, kad bus stalo į kitą laiką ir vietą, jos puikūs italų virtuvės. Įmonių vykdomasis Chef Ralph Scamardellaalong su vykdomasis Chef MassimilianoCampanari ir komanda patyrusių virėjai createdelicious šedevrų iš Italijos klasika kiekvieną vakarą ir miesto Įžymybės prisijungti kiekvieną savaitgalį Rock restorano romantiška scenos.

Restoranas buvo atidarytas ypatingą dėmesį skiriant tapas stiliaus patiekalų, tačiau dabar specializuojasi tradicinių tarifas, pavyzdžiui, nuoširdi garo ir makaronai patiekalai. Tačiau yummy užkandžiai dar toliau, iš keptas moliuskai Oreganato Kobė įdaryti ryžių rutuliukai, theRaw juosta su geltona fin tunų ir rožinė jūrinis karosas. Jei youwant žiebtuvėlių valgio, jūs turite Sriubos ir salotų ir 1Lb
eatballs, pagaminti iš A-5 žemės Kobė, kurių stalo yra specialiai crazy apie.

Šilčiausias, LAVO yra ala cartechoice steaks ir pusių. Steaks yra dvidešimt viena dienų amžiaus, ir sertifikuotą lydyti į burną, įtraukti pirmininko Filet, NY pirmininko juostelės ir pirmininko Ribeye.To jas papildyti, stalo galite pasirinkti iš įvairių bulvių patiekalai, sidessuch ascrunchy zucchini, mišrus laukinių grybų ir baklažano parmagiano. Ir puošia jūsų kepsnys, restaurantoffers adeliciousrange diferenciaciją, padažams ir komponentai.

LAVORestaurant, jūs taip pat galite mėgautis daug Ūminis specialybės įprasta patiekalų kaip vištienos Marsala diapazone ir grilowanym kardžuvių Puttanesca, kuris yra kiekviena įteiktas turtinga ir apdovanojimo dalimis. Galite pasirinkti iš makaronai su klasika pavyzdžiui spageti Carbonara ir daugiau burna vandens patiekalų kaip Orecchiette, brokoliai Rabe ir saldus Sausagenicely-puošia česnakų, naftos ir džiūvėsėliai diapazono.

LAVO taip pat siūlo medienos deginimo krosnis ir kai kurie iš labiausiai skanūs ir didžiausia, 2 pėdų ilgio Gurmanams pica, Las Vegas.And padaryti BŽŪP jūsų pavalgyti su viena iš saldus desertai, ypač šokolado LAVO obsesji, Gardūs šokolado pyragas su šviežia crme šerbetas, vyšnių kompote ir pistacijos ledų papuoštas sureto.

Restoranas siūlo pirminių valgomasis, 20-sėdynės privati valgomasis ir lauko terasa. Visi dekoruoti senovės Europeanbath namas tema su malonus spalvas ir sklandžiai apšvietimo, Class plytelės ir akmens sienos, vandens aptaškytos gipso, vandens Akcentai, aukšto mediniai lubos ir mažas atvirkštinę šviestuvų.

LavoItalian Restoranas yra atviros 7 dienas per savaitę, pietūs. Jei esate planningto arrangea vėlai naktį dinnerpartyat vieną kalendorinių geriausiai Las Vegas restoranai, LAVO neabejotinai yra idealus pasirinkimas!

Mėgaukitės galutiniam geriausių Las Vegas restoranų ne Lavo italų restoranas & Nightclub – viena iš šilčiausias Las Vegas naktinių klubų ir karšto vietoje Las Vegas Italijos restoranų, bachelorette šalis, baseinai, šokių, muzikos, renginių ir daug daugiau!

Rašyti komentarą