Marriott’s Renesanso nėra toli su Concierge stalas

parašė , 2012-01-12 14:20

Kai kurios skrendama naudojant Pigūs lėktuvo bilietai ir laukiame jūsų nuolaida viešbučio kambarius, ne ieškoti concierge stalas arba Durininkas viduje bet Marriott’s 140 Renesanso viešbučiai. Jie dingo.

O jei norite padėti surasti ką nors, jūs tiesiog atvykti į miestą, ieškoti kompaso simbolis ir žodis „Navigator. ”

Ir renesanso grandinę, į vis daugiau klubo vieta gyventi, yra žemyn toli su concierge stalas ir pasenusias Durininkas naudai, yra skambinti, “Navigator stalas” ir “Navigatorius”, kurie gali pasidalinti madinga restoranų ar naktiniuose klubuose, kad jie asmeniškai patikrinome pavadinimus.
Vietoj, stovėti oficialią concierge stalas, svečiai dabar sėdi prie dekoratyvinę biuro stalas, panašius į tuos, kurie rasti Starwood’s trendsetting w viešbučiai. Svečiai grimzdimo į žaidimą comfy kėdė ir atsitiktinis, tikimės, kad atsipalaiduoti ir įdomi, kalbėtis su viena iš viešbučio naujai apmokyti navigatorius.

Šių navigatorius gali būti viena iš viešbučio buvusios concierges, ar kas nors domina kaip Navigator, pvz., front desk sekretorius arba restoranas valdytojas. Navigatorius pasirenkami savo giliai žinių apie jų Viešbutis įsikūręs miesto.

Restoranas arba pirkinių rekomendacijos bus negali būti grindžiamas tuos, kurie viešbutyje yra santykius su. Vietoj to rekomendacijos bus grindžiamas navigatorius asmeninės patirties, žinių ir mokslinių tyrimų.

Renesanso tikisi jos svečiai bus Sveikiname ir džiaugiamės apie mokymosi vietos karštų taškų.

Rašyti komentarą