Daugiau informacijos apie Dubajus naktinės pramogos

parašė , 2012-01-12 01:16

Dauguma dienomis, naktinės pramogos Dubajus iš tikrųjų vyksta. Yra gana didelis pasirinkimas barų ir naktinių klubų, Dubajus, kurių daugelis galėtų mėgautis iki 3 am ryte. Su išskyrus, pirmadienį, kai jos gana miręs beveik kiekvieną juosta ir club, galite eiti į, jūs galite patirtį naktinio gyvenimo metų turas.

Prieš jums aplankyti barų ir naktinių klubų, Dubajus yra daug dalykų, jūs turėtumėte žinoti.

Barai, kurie yra teisiškai leidžiama parduoti alkoholio dauguma gali tiktai tuo atveju, jei jie yra viešbučiai, nors yra keletas mažų šios taisyklės išimtys.
Visi naktinių klubų, Dubajus turėtų uždaryti į 3 am, kartu su vietos baruose, taip pat dauguma.

Taip pat, jums reikia būti 21 vartoti alkoholį, bet jums turi būti brandinamas ne mažiau kaip 25 metų amžiaus įvesti naktinių klubų, Dubajus ir, kol jūs laikytis šių reikalavimų jie nėra teisiškai leistiną atsisakyti visiems, net jei jie tik valstybės klubai.

Tačiau, jie bus jums mokestį jei jūs norinte gauti į šių rūšių klubai, nes jie gana išimtinė.

Naktinės pramogos Dubajus, dėl moterų visų pirma galėtų eiti beveik bet kur ir turi nuostabų laiką. Yra konkrečių klubų, visų pirma, Dubajus vyrų, kur galima rasti dauguma moterų. Jis yra gana mišinys tiek vietinių gyventojų ir turistų daugiausia vietos.

Alamo, Dubai jūrų Beach Resort and Spa yra vienas iš populiariausių su gyventojais. Šios vietos yra gyva muzika ir mažas plotas šokių. Jei jūs ieškote didelį diskoteka plotą, kuris yra gana modernus ir garsiai thumping muzikos vieta eiti yra Atlantis, kuris yra šalia durų Hard Rock Cafe.

Jaunų minios, gyva atmosfera ir šokių mergaitės, tai tikrai vieta su labiausiai turistų ir žmonės žiūri, kad tikrai geras laikas. Jie net siūlo ponios naktys sekmadienis, antradienį ir ketvirtadienį.

Kitos klubo ir vyksta juosta, kuri yra labai rekomenduojama yra Carter’s esančiai piramidės kompleksas. Jos labai elegantiškos restoranas, kuris transformuojasi į tikrai vienas iš šilčiausias barai į miestą kaip naktį nešioja. Jums turi planą atvyksta 9 pm užtikrinti jūsų įėjimo į įmonę.

Jie siūlo gėrimas akcijos labiausiai naktų, ponios naktį, trečiadienį, ir kiekvieną naktį turi hitai gryną deguonį, jei jūs ieškote kažkas yra šiek tiek unikalus. Šortai nėra leidžiama čia vakarą valandas.

Galutinis turi pamatyti juostą ir naktinis klubas Dubajus jums reikia kreiptis į Kasbaa. Royal Miražas Viešbutis įsikūręs, tai yra vieta pamatyti ir bϋti matoma. Nustatyti Arabų tema, ji turi 3 lygių įspūdžius iš šokių grindų lauko terasas.

Jos labai optimistiška ir dar intymūs tuo pačiu metu. Yra įėjimo mokestį, viešbutis, tačiau jos gana pagrįstai-svečiams. Visos naktinės pramogos Dubajus yra tikrai verta patikrinti. Iš vaizdingas Airijos barai į visus iš klubo šokių klubai ten yra kažkas visiems džiaugtis.

Dubajus informacijos svetainė yra svetainė, Dubajus miesto sujungti iš praktinių ir iš pirmų rankų perspektyvą. Svetainės apima informaciją apie Dubajus naktinės pramogos, lankytinos vietos, darbo vietų, sporto, skrydžiai, viešbučiai, oro, vizų informacinės, turizmo, šventės, istorija ir daugiau. Apsilankykite Dubajus informacija svetainėje ir sužinoti daugiau apie Dubajus.

Rašyti komentarą