Mėgaukitės Pigūs atostogos Europoje šį rudenį

parašė , 2012-02-26 18:16

Europa turi tiek daug neįtikėtinai miestų su turtingas istorijos, kultūros vertybės ir buzzing nightlife. Su tiek daug pigių atostogų į Europos šį rudenį, dabar yra puikus laikas pasinaudoti ir knygos miestas-pertraukos. Yra miesto jums viską, ką jūsų skonio…

Skrydžiai į Berlyno galima rasti labai žemomis kainomis. Jei jums patinka apsipirkti, kultūros ir naktinės pramogos, Vokietijos kapitalo yra ideali vieta jums. Tiems, kurie ieško miestas su puikus naktinis gyvenimas, jums nebus nusivylė Berlyne. Galvos, kad Postdamer Platz kvadratinių dėl kai kurių iš geriausių barų ir naktinių klubų mieste. Tiems, kurie nori atrasti įvairių miesto istorija, imtis kelionę į Charlottenburg Palace pamatyti kad majestic vidaus Berlyno didžiausia Rūmai ir grožėtis baroko architektūros
Pabandykite aplankyti Berlyno sienos muziejus nors mieste, kurios pagrindinis dėmesys skiriamas Berlyno sienos, įskaitant parodą priemonių žmonių aplink istorija naudojamos pabėgti. Yra kai kurie fantastinis sandėrių Berlyno švenčių dienomis yra labai pigūs aplink šio metų laiku, taigi aplankyti ir mėgautis šį gyva miestą.

Madridas yra kitas puikus pasirinkimas, jei jūs ieškote Pigūs skrydžiai rasti kai kurių žiemos sekmadienis. Yra tiek daug padaryti saulės šiame mieste, ar ieškote ramybė, pirkinių ar tradicinės ispanų kultūrą. Imtis kelionę į Parque el buen retro arba sodai nuo karaliaus Rūmai mėgautis ramybė teisę miesto širdyje oazė. Vadovas į El Rastro rinkos dėl sekmadienio rytą rasti kai kurių sandorių dėl rankų darbo piekariņi, juvelyriniai dirbiniai ir maisto. Jei ieškote ko nors daugiau drąsūs, užsisakyti bilietus Plaza de Toros, Las Ventas, pasaulio žinomiausių Arena. Įspėjami, tai nėra keliautojams pykina disponavimo!

Keletas miestų gali konkuruoti su stilių ir Italijoje Lombardijos regiono Milano subtilybes. Milano yra labiausiai garsėja savo ryšius su mados pramonės. Šis kosmopolitinis miestas rasite dizaineriai iu parduotuvėse Quadrilatero d’Oro (Golden Quad). Jei jūsų biudžetas nėra gana ruožas į šių high-end aukos, yra per visą miestą, prekybos nuolaidos vietose parduoti mėginiai ir paskutinis sezono dizaineris vaidino kompromisai, kur galite rasti tikrą sandorių. Duomo katedra, didžiausia pasaulyje Gotikinė katedra, yra turi žr. Jums bus atidaryta įspūdingus ir dėl šio 800 metų struktūrą. Milano negalima palikti be Lankymūsi miesto garsiausių sūnus – Leonardo da Vinci darbą. Apsilankykite Convent Santa Maria delle Grazie vieną, Da Vinci garsiausių paveikslų – The paskutinė vakarienė.

Ten yra miestas Europoje prašome visiems. Jei ieškote pigių ir įdomūs pertraukos šį rudenį, tada pasinaudokite Pigūs skrydžiai vyksta į kai kurių puikus Europos paskirties vietas.

Rašyti komentarą