Mixtapes praeities ir dabarties

parašė , 2012-01-05 10:20

Išleidimą praeiti? a Mixtape yra bendro transporto priemonės menininkų ir Znęcać DJs naudojamas norint gauti naują užduotį melodija praeiti? į pilietinį arba kaip turo apie būtų padėtį jis “gauti jūsų melodija praeiti? į gatves”. Dauguma mixtapes yra pateikti parsisiųsti skaitmeninės MP3 arba sumaišoma disko formatu, bet jie vis dar yra vadinami mixtapes dėl tos priežasties, kad jų ankstesnį formatą buvo ant juostelės juosta.

Į anksčiau mixtapes buvo dėl asmens didżejów, siekiant stebėti jų gyvų mišiniai užregistruoti pusėje vienkartinės šalys ir naktinių klubų. Šių mixtapes naudojimo buvo užbaigti, demo, kad akivaizdus DJ’s sugebėjimus Rock asmens, kaip asmuo, DJ ir kaip pajamų į priekį naujas darbo koncertai ir naujas darbo gerbėjai. Į mixtapes tapo gana bendro, kopijų ir dublikatų, nuolat buvo tarp gerbėjai ir didżejów, patys
Kryptimi, yra siekiama, anksčiau mixtapes buvo užregistruotas prieš juosta juostos vienišus aiškaus dublikatus iš ankstesnių kapitonas juosta buvo aukščiausios kokybės garsą. Garso kokybė būtų degraduoja daugiau žemyn į fasten kartu pakartoja buvo naudojami exemplar kartos pakartoja atsarginę kopiją ne garso kaip nippy ir gali dalyvauti daugiau juostelės juosta fizzle ne greitai pagamintas iš ankstesnių kapitonas juosta ir pakartoja pakartoja pakartoja pakartoja būtų be abejonės dalyvauti rimtų garso kokybės blogėjimo. Kad vadovavimas, jokiu būdu sustabdytos žmonės iš pasikartojimų šių mixtapes tarp pačių jei jos dizainas buvo siekiant gerai pareikštas aukštyn. Galų gale, jei į mixtape buvo siekiant gerai pareikštas iki žmonių veltinio jie turėjo dalyvauti savo inde, tačiau jis padarė tai, siekiant jį buvo vis dar viršuje, jei gali taip pat gauti vieno aiškaus didżejów, patys iš ankstesnių kopijų nei 3-4 ar 5-asis kartos pakartoja, siekiant lengviau turėjo blogos garso.

Įvedimo srityje visi mixtapes buvo asmuo mišiniai, įvairūs, asmuo DJs. Ten buvo Hip Hop Mixtapes, Techno Mixtapes ir namas Music Mixtapes. Už viršvalandinį darbą plotis ir taikymo mixtapes, netinkamai, galų gale plius mixtapes, atlikti siekiant gauti jų melodija praeiti melodija menininkų konkrečiai naudoti? į gatves kaip nauji darbo gerbėjai ir sukurti neramumai, naudojami artėja melodija albumai sprendimo būdų. Šių naujų darbo CD dizaino mixtapes pagrindinis kai daugintis rengimo CD dizaino mixtapes, DJs jau įvairios rebuff siekiant jų mixtapes, bet daugiau lengvai visiškai surinkti įvairių melodija bendrai ir naudojami jų simbolį kaip DJ ją vadina per mixtape.

Apsikeitimo iš mixtapes, yra apie juostos į naują užduotį sumaišoma CD versijos ir atsisiųsti versijų dalyvauti tapo lengviau tuo dabartinės dublikatas su garso skilimo klausimų. Be to, perėjimą nuo mixtape kasetes skaitmeniniu formatu sumaišoma CD ir parsisiųsti sumažino dubliavimo ir platinimo išlaidas. Dubliavimo sumažino išlaidas ir rengimo dizaino (ne mišiniuose) mixtapes netyčia atidaryti potvynių vartai, naudojama apkrovoms, mixtapes, siekiant rebuff ilgiau dalis ankstesnių savybes, siekiant pagaminti mixtapes, bendra į anksčiau vieta.

Kai kurie žmonės piktnaudžiavimo, programa word mixtape kaip pajamos atsikratyti albumai, siekiant jos ne planą paskirstyti reguliariai saugykloje angos kanalais. Leidžia suprasti įvairių menininkų dainas, kompiliavimas siekiant nėra įvairios, DJ techniškai yra visiškai rengimo CD ir tikrai ne per mixtape. Panašiai ryšelyje naujų darbo dainas pagal vieną atlikėjas yra tikrai visiškai daugiau CD. Programa word mixtape šio esmė SIDE mistreat galbūt tiesiog gali būti grąžinti gatvės patikimumą, naudojamas CD arba dėl to, kad į nepilnamečio emancipavimui nėra visiškai poliruoto CD emancipacija, jis greičiausiai bus dainų daugiau naudojami “Gatvės”, siekiant skirti gali būti aiškiai kontrastas menininko pagrindines dizaino dainų, būtų pasiekti dėl jų reguliariai CD išleidimo. Mixtapes, taip pat, kaip visi yra naudojamos menininkų pasilikti pilietinio akis į dėl jų visiškai iki CD išleidimo į aplinką būdas. Nes, ji greičiausiai mixtape nepilnamečio emancipavimui bus siekiama dalyvauti dainų ne iš pradžių skirti naudoti nepilnamečio emancipavimui reguliariai CD. Jame gali būti freestyles ir exclusives už kitų Emcees pranoksta arba viršija bendrą daina pavyzdžiai kaip forma peržiūrėti, kaip gerai melodija atlikėjas gali dreifu viršija, nors elses tarpvėžė arba nebuvo rimas kieno nors kito daina rodinį. Daug laiko apmokėjimo mėginiai yra CD gali būti etape. Kadangi dėl per mixtape jie tiesiog ne švarus kaip jie nėra skirti naudoti reklamos emancipacija, bet daugiau lengvai platinama mažiau dideliais kiekiais per gatves su jokia kompensacija. Yra CD tikslas sujungti menininkų ir etiketės pinigų. Kadangi per mixtape tikslas yra nuolatinė dauginti informuotumą ir atlikėjas ir priskirti atlikėjas gatvės patikimumą ir prisiliesti prie širdies, naujų darbo ventiliatoriai, jie negalėjo liesti per duomenų perdavimo linijas ir televizijos su savo pagrindiniais dainos. Šių mixtapes galutinis tikslas yra didinti netiesioginio pardavimų, pavyzdžiui, prekes, koncertas bilietų pardavimo ir galų gale be to sukurti kai daugintis CD pardavimus, taip pat.

Daugelis žmonių, kaip atsisiųsti nemokamai Alag Alag mp3 dainos. Tačiau Aap Mujhe Achay Lagne Lage mp3 dainos ir Afsana mp3 dainos yra taip pat populiarus.

Rašyti komentarą