Kranto ekskursijos Turkijoje, kad jūs niekada pamiršite!

parašė , 2012-01-05 21:44

Tai nenuostabu, kad mane keliautojus rekomenduoti Turkijos, kaip idealus atostogų paskirties. Turkija yra šalis, turtingas gamtos grožį. Ypač Vakarų šalis, kuri liečia Egėjo jūros dalis yra tikrai įdomi vieta už trumpą kranto ekskursijos. Kai kurie iš kranto ekskursijų prieinama:

STAMBULE – naktinės pramogos su VAKARIENĖ (4 valandas) prisijungti mus vakarą tradicinės Turkijos virtuvės ir pramogų yra vienas iš geriausių Stambulo naktinių klubų. Vairuoti per Stambulo apšviesti gatvės prieš jūs atvykstate į žinomų ir labai geros reputacijos vietinės įmonės. Mėgautis įvairių Turkijos specialybės, nors yra pramogauti Turkijos muzikantai, šokėjai pilvo ir folk šokėjų, atliekant šokiai iš skirtingų regionų Turkijos.
STAMBULE – pabrėžia OF THE CITY (8 valandas) Stambulas, miestas pastatytas ant kranto iš dviejų žemynų, Europoje ir Azijoje. Jūs pamatysite mečetė skirta sultono Suleyman puikiai ir septynių bokštai tvirtovės prieš vairuotojo pakrantės kelyje į Bizantijos Hipodrom, viena iš didžiausių rydwan rasės priežasčių Bizantijos imperijos. Iš čia, padaryti savo kelią į Blue mečetė. Savo eilinio vizito bus pasaulyje garsaus visas Agia Sophia, Dievo išminties bažnyčia ir kartą, didžiausia pasaulyje krikščionių bažnyčia. Marvel unikalus mozaikos ir marmuro apdaila. Po pietų, apsilankykite didinga Topkapi Palace, oficialiai Osmanų Sultans gyventi ir žr. 7-asis didžiausia deimantų pasaulyje, “Spoonmaker’s Diamond”. Baigti savo kelionių egzotinių Grand turgus su kilimų demonstravimo ir galimybę suvenyrų parduotuvių šalia.

KUSADASI – yra NEBAIGTAS – namas, MARIJA – BASILICA, St JOHN (5 valandas) vairuoti per spalvinga Kusadasi iki jums pasiekti Mt. Koressos mieste. Čia bus aplankyti pokornym koplyčia, esanti tais atvejais, kai Marija yra manoma, gyveno po nukryžiavimo ir praleido savo paskutiniais dienų namuose svetainėje. Į yra nebaigtas, čia atrasti daugybę paminklų, įskaitant forumas, ir Odeon, Celsus biblioteka, Scolastika šiluminės vonios ir antikos labai teatro. Vaikščioti atgal į jūsų treneris Arcadian kelyje, kai vieną kartą Markas Antonijus ir Kleopatra važinėti į informacinius. Kaip jums vairuoti atgal į Kusadasi, apsilankykite Basilica, St John, kurios buvo pastatytos per jo kapą 6-ojo amžiaus AD, imperatorius Justinianas. Žr likusių gracinga stulpelius ir mozaikos. Baigti su šiek tiek laisvo laiko, Kusadasi parduotuvė suvenyrų.

Turėtų kelionės į Turkiją, aš tikiu, kad jūs turite nuostabus laikas ten…

Rašyti komentarą