Mobilaus ryšio telefonai ar nešiojamieji telefonai – kai remonto į jūsų mobilaus ryšio telefoną

parašė , 2012-12-14 13:27

Ar mes mėgstame tai ar ne, kaip šiuolaikiniai pažangios technologijos dienos vartotojai, mes visi pasidarėme labai panaudoti Mobilieji telefonai ar nešiojamajam telefonui. Mobilaus ryšio telefonas yra dalis mūsų kasdieninio diapazono, “turi turėti” įrankius, kuriuos mes nešame greta mūsų mūsų kišenėse, ar mūsų ledi rankinukuose visur mes einame. Galų gale, mes tikrai gyvename greitos komunikacijos amžiuje, ir mobilaus ryšio telefonas yra, kad svarbus įrankis, kuris leidžia mums išlaikyti bendravimą su įstaiga, kontroliuoti mūsų investicijas į akcijas ir akcijas, kalbėti su mūsų mylimais vieno dolerio banknotais, ir pašaukti pagalbon, jei mes esame gana nelaimingi turėję automobilių gedimą.

Kad ir kada naujesnis Mobilieji telefonai kada nors blogai funkcionavo, ir ypač per jo garantinį laikotarpį, yra priežastis įmonei. Naujesnė mobilaus ryšio telefono technologija reiškia aukštesnę kainą, geresnę technologiją, daugiau ilgaamžiškumo, ilgesnio baterijos gyvenimo ir geresnių ypatybių, bet šiam SONY modeliui, buvo priežastis įmonei todėl, kad tai buvo mano trečias mobilaus ryšio telefonas, kurį aš turėjau naudojime, ir tai buvo todėl ne pastoviai naudojime. Kodėl tada tai blogai funkcionavo tik po trumpų 6 mėnesių?

Tikrinimas garantijos kortelės, kuri atvyko su Mobilieji telefonai atskleidė, kad iki tol, kol aš galėjau gauti mobilaus ryšio telefoną, persiųstą atgal į medžiagą, nuo kurio aš nupirkau tai, aš galėjau suremontuoti tai be kaltinimų, kadangi tai buvo vis dar po garantija. Iš tikrųjų, aš galėjau taip pat gauti paslaugą tam iki tol, kol aš galėjau nusiųsti tai įgaliotam Sony Paslaugų centro atstovui Australijos viduje savarankiškai, bet kadangi aš ketinau būti Malaizijoje vėl, tuo metu, kai tai buvo vis dar garantinio laikotarpio viduje, aš nusprendžiau duoti distributoriui, kuris pardavė mobilaus ryšio telefoną man kitas vizitas, kad suremontuotų tai.

” Mes atidarėme jūsų mobilaus ryšio telefoną, ir mes randame, kad tai buvo supelėję viduje. Jūsų garantija yra tokiu būdu panaikinta dėl juodžemio!” Atstovas suremontavo, turbūt skaitydamas nuo pranešimo iš įgalioto paslaugų centro.

Dabar, visų pirma, kai aš nupirkau mobilaus ryšio telefoną, man pasakė, kad tai buvo po garantija 12 mėnesių nuo datos pirkimo, ir kad garantija buvo net tarptautinė. Antra, mobilaus ryšio telefonas nebuvo niekada naudojime perdėtai ar statė, kad drėkintų ar lytų. Bet tuo metu, kai tai buvo panaudota Australijoje, kur klimatas buvo šiek tiek vėsesnis negu atogrąžinė Malaizija, Sony mobilaus ryšio telefonas buvo žinomas savo geru projektu, ir aš galėjau vos tik manyti, kad visi mobilaus ryšio telefonai taps supelėję dėl vėsesnio klimato ir gamtinių sąlygų Viduržemio jūroje Australija. Nebuvo niekada punkto, kuris pasakė, kad juodžemis panaikins garantiją.

Gale, aš turėjau sumokėti 200$ sumą, kad išvalyčiau juodžemį ir gaučiau mobilaus ryšio telefoną, funkcionuojantį vėl po apytiksliai 3 mėnesių, todėl, kad artėjant laikui, kai tai buvo suremontuota, aš sugrįžau Australijoje ir turėjau gauti draugą atkurti tai man.

Dabar, šios patirties pamoka yra paprasta – Perskaitytas smulkus šriftas jūsų Komunikacijos kuri atvyksta su kiekvienu jūsų mobilaus ryšio telefono pirkimu. Tik todėl, kad, ką jūs perkate yra nustatytas prekės ženklas, niekada kada nors manykite, kad jo projektas yra pastatytas, kad neleistų drėgmės ar kad tai netaptų supelėję viduje, ne, net jei tai yra Sony. Man pasakė, kad tai buvo standartinė politika, kad elgtųsi su supelėjusiomis sąlygomis mobilaus ryšio telefono viduje dėl netinkamo mobilaus ryšio telefono naudojimo, teikiant bet kokią garantijos tuštumą. Tuo metu, kai mobilaus ryšio telefonas buvo naujesnis modelis, ir aš visada laikydavau tai svarbia mano profesinių įrankių dalimi, nebuvo niekada jokio atvejo netinkamo naudojimo mobilaus ryšio telefono, kuris galbūt leido vandeniui varvėti mobilaus ryšio telefone. Jei buvo koks nors juodžemis, tai būtų tiktai buvęs pakeitimas oro nuo šalies pirkimo ir naudojimo šalies.

Išleiskite mano patirtį būti jūsų vadovu, ir atkreipti dėmesį į jūsų garantijos smulkų šriftą, kad jūs būtumėte įsitikinęs, ar supelėjusios sąlygos yra apimtos po garantija ypač, jei jūs ketinate panaudoti mobilaus ryšio telefoną, nupirktą užsienyje, kur yra skirtingų klimato sąlygų.

Rašyti komentarą