Muzikos tendencijos

parašė , 2012-03-11 11:52

Muzikos tendencijas naudojamas tiesiog apsiriboti skirtingas žanrai, bet daugiau ir daugiau muzikantų ir dainininkų kreipiasi į vieno ώmogaus (ar moteris) pramonės šakų nuošalė projektai, turintys savo pavadinimą arba įtaka, iš kvepalai, naktiniuose klubuose, marność filmo projektus. Tačiau didžiausia ženklas, kad menininkas padarė tai yra jų pačių mados etiketė.

Su Madona neseniai dėmesio savo medžiagos mergina etiketės, dailininkų mados diapazonų niekada nebuvo labiau būtina pasiekti ženklas. Tačiau tai nėra naujas reiškinys ir daug pop žvaigždžių dabar tiesiog šokinėja ant labai gerai parengta juostos vagono.
Miesto aprangos buvo iškrauti hiphopo menininkų mados įvesties keletą metų su daug žinomų veidų, novatorišką didžiulis mados namai savo teisę. Kai kurie yra gerai žinomas ir dokumentais, pavadinimų jų paplitimo su savo iškvietimo komponentas, o kiti yra daugiau Kuklus, veikia įmonė dėl mados, kaip priešprieša kitoje bandymas savireklamai.

Pavyzdžiui, Jay-Z drabužių diapazono Rocawear aprangos buvo suformuota 1995 m., iki jis net išleido vieną albumą ir buvo paleista su pačiu etosas kaip ji buvo pradėta nepaisant jo sukelti dėmesio. Jis buvo cituojamas kaip sakydamas, kad jo prekių ženklus yra išplėtimas pats, ir su miesto drabužiai yra viskas apie individualumą ir Asmeniniai Apmΰstymams, tai suteikia Rocawear drabužių patikimumą, kad gali trūksta kitų žvaigždžių eilutes.

Žinomų pavadinimų, sukurti savo drabužių imperijos tendencija, atrodo, buvo perkelta, kaip visų mados, įtraukti menininkų iš bet žanro. Tačiau jis išlieka R&B menininkų, kurie realiai galės prisijungti prie savo tikslinę auditoriją ir ne tiesiog žiūrėti atrodo a Sztuczka. Ironiška, miesto drabužių niekada nebuvo apie prekių pavadinimus ir tai tiesiog leidžia daugiau įspūdingas. Straipsnyje parašyta magicstreetwear.co.uk/ Rocawear aprangos ir Baby Phat viršūnių paslaugas teikiančios. Apsilankymas gauti daugiau informacijos apie magicstreetwear.co.uk/Products & Services___________________________Copyright informacija šiame straipsnyje yra nemokamas reprodukcijai, tačiau turi būti pateiktas visas, įskaitant gyvus nuorodos iš šio autorių pareiškimą reikia įtraukti. Aplankykite magicstreetwear.co.uk/ daugiau paslaugų!

Rašyti komentarą