Jaustis į Pulsas smashing naktinis kuriame Accra, Ghana!

parašė , 2012-03-11 10:05

Savo kelionių į Accra bus nebaigta, jei eiti į apsilankyti kai kurias barai, vynuogynų, naktiniuose klubuose, ir barai, kad jūsų vakare yra romantiškas, atminimo ir maloni patirtis. Čia galima turi gyva muzika, šokiai, arba net gėrimų. Jei norite pridėti daugiau pikantiškumo į savo skrydžių į Accra galite pereiti į aplankyti bet naktinis klubas. Tai ideali vieta mėgautis alaus ir gyva muzika. Kai kurie iš geriausių vietų išvykti nakties metu apima;

Bumerangs: Jei norite prisijungti prie klubo gyvybės ir CFP šokių tada atėjo Boomerang. Ji bus šiurkštus jums fantastišką vakare. Klubas yra atvira nuo antradienio iki šeštadienio su ponios skirti ypatingą dėmesį. Įvairių muzikos čia pateikiamas pramogoms lankytojų. Ji yra įdomi vieta su minimaliomis įrašas mokesčiai
Imtis savo Pigūs skrydžiai į accra ir ateis prisijungti prie šio įdomaus, taip pat prieinamos pramogų vieta. Ji bus pridėti daugiau spalvų į jūsų naktį.

Waikiki: Plotas yra chluba daug viešbučių ir kurortų, kad kai kurie laiku naktį. Taip pat yra nemažai paplūdimiai, kai galite prisijungti prie muzikos šalis su daug pasirinkimų, įskaitant vyno barai, džiazo klubų ir DJs verpimui namuose arba tiesiog Paplūdimys vaikščioti. Po jūsų Pigūs skrydžiai Accra jums bus taip pat rasti geras pasirinkimas maisto čia. Tai vieta, kad niekada leisti jums nuobodu išjungti. Naktį, ji siūlo įvairių pramogų veiklą ir kai per jį naktį bus jums vλlai naktα pavalgyti arba ankstyvų pusryčių į kai kuriuos savo restoranai.

Chester: Jis įsikūręs centras, os regione. Zonoje yra daug barų, klubų ir šokių grindys. Jei ši vieta ateiti po to, kai jūsų Pigūs skrydžiai Accra jums bus elgiamasi su eklektyczny diapazono gyvų pramogų, įskaitant džiazo, mėlynos ir komedija. Ji yra atvira visuomenės 7 dienas per savaitę, taigi ten ir mėgautis keletą dainų gera naktį šaltu alaus ir draugiškas sumaišyti minios.

Apollo Theatre: Tai pramogų, sudėtingų širdyje Accra miestas, kuris leis jums jaustis naktinės pramogos impulso, kai jūsų Pigūs skrydžiai į Accra iš JK. Jis veikia kaip barų ir restoranų. Tai gera vieta prisijungti gyva juostose ir vietos teatro. Vienas gali taip pat skonio, kai kurie puikūs patiekalų ir vietos gėrimų metu Apollo Theatre.

Rašyti komentarą