Naktinis gyvenimas Barselonoje

parašė , 2012-02-16 11:43

Barselonos yra gerai žinomas dėl savo fantastinis apsipirkti, paplūdimiai ir, žinoma Gaudi, tačiau naktinis gyvenimas Barselonoje taip pat stebina posmų mišinys studentų, užsieniečių ir turistų visi ieškote gera naktį. Yra daug įvairių stilių, baruose ir klubuose esančių centre, su kai kuriais iš šių netgi turintys tinkamą restoranai, o ne tik baras užkandžiai. Ir kaip bet pagrindinių miesto Ispanijoje, taip pat yra keletas fantastyczne naktinių klubų ir vėlai naktį Pramogos vietose teisę per iš hip hop ir R&B gyventi Funky House DJ, visi, kurie jums Linkiu ten buvo daugiau valandų per dieną! Štai keletas iš populiariausių vietas, kad jums yra garantuoti, kad a great night.
Barselonos gatvėse yra studded su pasaulinio lygio klubai ir barai. Kas įjungti ir kreivės kelio, kur jūs galite mėgautis skirtingų muzikos ir atmosfera yra pub. Naktinės pramogos Barselonoje taip pat garsėja savo gyva muzika ir gali šokių naktį ne grojo kai kurie labai perspektyvus juostose dainas.

Atrodo, kad Barselonos niekada tikrai norėjo pasiūlyti Pigūs 2 savaičių atostogų ir vietoj pasirinko daugiau geros reputacijos turistų. Tačiau visa tai pasikeitė po Olimpinės žaidynės Barselonos 1992 m., ir ji yra galima pasakyti Barselonos dabar yra vienas iš labiausiai lankomų Europos miestų lankėsi turistams ieško, kai kurių sunkių fiesta.

Daugeliui žmonių, naktinis nuo miesto prasideda jo restoranai – ir čia, dar kartą, Barselonos loses nieko, palyginti su kitų Europos miesto. Tarptautinių uosto, visada reiškia, kad yra daug skirtingų tautybių Katalonų sostinė ir taip labiausiai tarptautinių virtuvių yra atstovaujamos čia. Ar jūsų skonis yra Rytų, Vidurio Rytų, Amerikos ir Europos, jums bus tikrai rasti geros restoranai jiems patenkinti. Be to, katalonų virtuvė pati – maisto jūros ir kalnai, kaip dažnai žinoma – eina atgal Tryliktoji a. ir yra Viduržemio jūros virti ant jos absoliučios geriausių.

Nebrangus viešbutis Barselonos tipų geras skaičių, kuriame uosto Vell įsikūręs Rytuose, Barselonoje. Diners būtų traktuojami vaizdingas vandenynų nuomonėmis iš windows ir terasas restoranai čia, o taip pat yra nemažai naktiniuose klubuose ir baruose rinktis.

Įeikite į ir rasite viską, kad jums reikia labai Barselonos miesto pertraukas.

Vienas atsakymas į “Naktinis gyvenimas Barselonoje”

  1. Gerda says:

    Barselona man labai patiko ir visada išliks atmintyje- šioje šalyje man pasipiršo mano vyras. Žiedas buvo tobulas tiesiog su nuostabiu briliantu.

Rašyti komentarą