KITOS VEIDO MALJORKA

parašė , 2012-02-16 16:14

Maljorka šventes

Turistų iš viso pasaulio pasirinkti Maljorka kaip atostogų paskirties kiekvienais metais. Maljorka paprastai yra suvokiamas kaip paskirties vietą tais atvejais, kai tik galite atsipalaiduoti į paplūdimį ir maudytis šiltas, aiškus vandenyse. Tačiau Maljorka daugiau negu. Nedaugelis žino kitų veido saloje. Nedaugelis žino, kad yra galimybė daryti kitus dalykus, kad salos yra ne tik vieta, kur jūs galite vaišinti sau, eikite į naktiniuose klubuose ir baruose. Maljorka – tai vieta, kur kultūrą, tradicijas ir muitinės yra vaidina svarbų vaidmenį savo gyvenime; salos gyvenimą. Jei jums įdomu, ką dar aprašoma Maljorka, čia yra tik keletas iš jo specialiai tam skirtose vietose.
Maljorka muziejai

Galite pradėti savo atostogas, apsilankę Palau kovo muziejus. Tai vieta, kur turistai gali grožėtis šiuolaikinio skulptūros, taip pat senas knygas. Pollentia Monographic muziejus yra specialūs, nes ji skirta tik vienas dalykas: senovės romėnų miestas. Maljorka taip pat turi savo istoriją, skirta muziejus: Maljorka muziejus. Čia rasite viską, ką norite sužinoti apie istoriją saloje. Ispanų šiuolaikinio meno muziejus yra puikus tiems, kurie mėgsta avant garde meno. Jis pavaduojančius gabalai, sukūrė menininkų, kurie atstovauja anksti avant garde laikotarpį, pvz., Pablo Picasso arba Salvador Dali. Tiems, kurie myli gamtą, Balearų muziejus, gamtos mokslų ir botanikos sodas gali atrodyti kaip rojus. Tai yra išvykimo punktas savo kelionę į floros ir faunos Balearų salų.

Paminklų, Maljorka

Muziejai, Maljorka yra įspūdingas, tačiau taip yra paminklų, kad yra išplito visoje saloje. La Almudaina Karališkieji rūmai, yra buvusios gyvenamosios karaliaus Jaime II. Tai puikus pavyzdys, maurų architektūra, kaip statybos baigėsi 1281 paminklas. Palma rinka yra civilinės statybos, kad bus jūsų kvėpavimas toli per savo aspektas. Pastatas buvo stačiakampio, bet specialios dalykas, apie tai yra tai, kad jos vidaus reikalų yra sukurta iš stogu, kuri yra ogive kupolas, patirtai stulpelius.

Apgyvendinimas Maljorka

Ar tikrai norite mėgautis savo atostogas? Tada pasirinkite Vila apgyvendinimu. Maljorka vilos dekoruoti labai gryną tradicinį stilių ir pasiūlyti puikus sąlygas. Jie yra išplito visoje saloje, tiesiog pasirinkite tą, kad jums patiko geriausiai. Tačiau ji ketina būti sudėtingas sprendimas: jie visi labai gražus.

Skaityti apie Vila espagne, taip pat skaityti apie vietą moraira ir vietą denia

Rašyti komentarą