Naktinių klubų Škotijoje

parašė , 2011-12-05 15:10

Škotijoje yra viena iš gražiausių ir įdomių vietų Jungtinėje Karalystėje. Su savo skiriamąjį kultūros ir draugiškų žmonių, vyksta iš Lankymūsi UK naktį klubai miesteliuose ir miestuose visada bus įdomus patirties.

Iš Edinburgo į Glazgą, tikriausiai du iš šalies labiausiai žinomų miestų ten yra trūkumas naktinės pramogos ir vietos, kad jūsų laiko Škotijoje atminimo (ar ne, gali būti).

Glazgas

Glazgas yra ekscytująca miesto, ir didžiausias Škotijoje. Su kicking muzikos ir klubo scenoje, miestas gali didžiuotis turtinga kultūra, muzika ir turintys geras laikas. Klubai, pvz., The Arkų, kuriose naktys, pvz., slėgio buvo labai populiarus, pritraukti DJs iš tarptautinėje arenoje.
Į arkos parduoda pats ne tik yra klubą, bet juosta, teatro ir muzikos gyventi priimančiosios. Edgy, taip pat patogi vieta pagal Glazgo centrinė stotis yra tik dar viena atrakcija. Pastato architektūra spręsti paviršutiniškai klubo labai jaučiasi kaip į arkos buvo anksčiau Roman viadukas dalis.

Pastatas yra didžioji ūkio daugiau nei dviejų aukštų įvairių kambarių ir aprėpiančių septynių arkos. Klubas surengė populiarus naktys, pavyzdžiui, Chelem, kuris vyko šešerius metus kiekvieną penktadienį, taip pat šiuo metu turimų slėgis, dviejų kambarių namas muzikos taip pat techno žaisti.

Klubas taip pat priimančiosios renginių, tokių kaip gėjų naktį kiekvieną mėnesį į antrą šeštadienį, žinomas kaip mirties diskoteka.

Glazgas taip pat turi submeniu klubas, kuri veikia nuo 1987 m. ir kuris yra po žeme, pridedant prie jo edgy jaustis ir plačią skundą. Rūsyje pagal klubas pavaduojančius įvairių muzikos žanrų ir matė koncertai, pvz., LCD Soundsystem ir Franz Ferdinand juostose.

Edinburgo

Edinburgo yra ne tik gražus miestas ir legendinis Harry Potter romanus įkvėpimo, tai fantastinis miesto išeiti ir šalies geriausią klubuose Jungtinėje Karalystėje. Fone akmenimis high street, Royal mylių ir Edinburgo pilis, kurie dega naktį, suteikti miesto ekscytująca šalies atmosferos, kad kiti gali įveikti.

Šnipinėjimo yra vietose, Edinburgh ir Aberdeen, ir žinoma yra viršų naktinis klubas su ekscentriniu dekoro ir ekscytująca klientų. Edinburgo vieta yra netoli Grassmarket, beveik po Edinburgas pilis.

Klubas yra išplito daugiau kaip penkių aukštų, kiekvienas su juosta ir skirtingo tipo muzikos. Naktinis klubas taip pat pasižymi yra atviros kiekvienΰ naktα metų be atskirties, ir teikti šalis mėgėjams daug laiko.

Cabaret Volteras yra kita labai skirtingo tipo klubas, yra įsikūrusi Jaskiń po Cowgate rajono miesto apatinėje dalyje. Klubas taip pat yra atvira septynių naktų per savaitę ir pavaduojančius įvairių muzikos renginius ir koncertai.

Kiekvieną naktį klubą taip pat priima kitą temą, pvz., nedarbingumo Pastaba ketvirtadienis naktį, su ironiška, pavadinimas, ragindama clubbers kirpimo prieš savaitgalį net pradėjo.

JK naktiniuose klubuose, yra labai populiarus ir dažnai lankomi nuolatiniais klientais, neskaitant svečiai. Kad taško aplankyti juos vieną kartą kartais džiaugtis ir išsileisti.

JK naktiniuose klubuose yra visi laiko mėgstamiausių Žaut vietose. Jie suteiks jums daug pramogų ir sąveikauti su gyva minios. Daugiau informacijos apie populiarus hangouts UK apsilankyti >

Rašyti komentarą