Namψ pardavimas pagrindai

parašė , 2011-10-11 11:09

S. dešimtmetį ankstesnių kartų (dėl to, kad pastate, šis Verizon Center) zonoje į šiaurę nuo Pennsylvania Avenue viduje centro, Washington, DC yra atgaivintas su aukščiausios klasės muziejų, madinga restoranai, upscale Viešbučiai ir naktinių klubų, šiuolaikinio nemokamai galerijos ir teatrai.

Vašingtonas, DC plotas turi daug kultūrinės veiklos, pramogų, Pirkiniai, festivaliai, lauko poilsiui, ir puikus restoranai.

Švelnios oro ir keturis mėnesius. Vidurio Atlanto regione yra palyginti nežymus oro ir mažiau stichinių nelaimių, nei kitos teritorijos u. s. rezidentų laukiame jūsų grožio sezoninius pokyčius.
Pagrindinė vieta. Regiono siūlo keletą getaways per keletą valandų vairuoti. Jums patinka dienų kelionę ir taip pat Savaitgalis pabėgimas į paplūdimį, kalnų viršūnių arba keliose vietose, įskaitant DC, Baltimore, Anapolio, Wilmington, Filadelfija ir Big apple.

Įvairovės asmenų. Vašingtonas, DC plotas pavaduojančius gana daug žmonių iš visiškai skirtingų etninių grupių, etninių grupių, religijų ir finansinių lygius. Bendra gyventojų yra labai išsilavinusių taip, kad ji įdomi paskirties gyventi. Žr surašymo info.

Apylinkių veislės. Regione yra viskas, ko iš miesto Kondominiumas/apartamentai padėti jums priemiesčių townhouses kartu su vienu namų kaimo žemės ūkio plotus. Galima pasirinkti, kad namų į Bendrijos kurios geriausių kostiumai jūsų.Suvart:

Baisiausias klientams. Vašingtonas, DC plotas yra kelių eismo grūsčių kartu su jungiamas yra įtempta. Viešasis transportas yra nustatyta ir pakankamai išnaudojamas. (Galimas sprendimas: gyvena netoli jų darbo vietoje arba darbas namuose)

Aukštą gyvenimo kartu su būsto išlaidos. Korpuso ir kaina tag dėl jūsų Vašingtonas, DC plotas yra vienas iš aukščiausių šalyje. Atlyginimai paprastai gauti didesnės kaip puikiai. (Galima alternatyva: dar iš jūsų namuose yra iš vietos, tuo mažesnę vertės) Išorinius priemiesčiuose sparčiai auga, todėl ir jaunų šeimų yra išlaikyti judėti toliau ir apie. Peržiūrėti informaciją apie nekilnojamojo turto ir perskirstymo

Pernelyg didelio streso lygį. Paprastai, šis Vašingtonas, DC zonos rezidentų darbo išplėstas valandas. Dauguma su žmonėmis yra labai išsilavinę ir motyvuoti užtikrinti profesionaliai. Daugelis linkę paaukoti savo labai savo gyvenimą. Jie negali suvokti savo kaimynais, kaip jie yra pernelyg užsiėmęs, siekiant sugebėti bendrauti. Gali būti sunku pasiekti bei sužinoti naujų žmonių. (Galimas sprendimas: būti savimi ir ieškoti naujų veiklos šalia galimybes. Yra daug įdomių žmonių, susisiekite su, bet ji gali imtis kai kurių pastangos padėti, susirasti naujų draugų. Planuoti reguliariai šeimos veiklą ir gauti ilguosius savaitgalius ar atostogų kuo dažniau).Kiekviename iš šių:

Politinės įtakos. Skandalai, politinių demonstracijų šalia dienos procesą Capitol Hill sukurti įdomus vieta gyvena DC plotas. Kaip tautos investicijų, Vyriausybė vykdo didelį poveikį regionui. Užduotį skatinti yra stipri, vyriausybės darbdaviams bei sutarčių. Politinis klimatas nuolat kinta ir kad pasaulis akis yra visada šioje vietoje.

Washington, DC, yra u finansavimo. s su turizmo, dominuoja kultūros ir federalinės vyriausybės. Daug žmonių, manote, kad kas nors Vašingtone yra daugiausia lobistai arba a Biurokratas. Nors advokatų kartu su politikais čia Norėdami gauti rezultatai Capitol Hill, Vašingtonas yra virš tik Federacinės miesto.

Rašyti komentarą