Pekinas klubai ir barai

parašė , 2012-01-06 14:57

Kaip Kinija kapitalas, Pekinas surenka žmonių iš viso pasaulio. Miesto gerovės buvo suteiktas Pekinas įvairi ir spalvinga naktinės pramogos. Diversify naktinis, Pekinas, tinkamos ir skirtingų žmonių grupėms, ypač jauniems žmonėms, jie gali eiti praleisti savo nakties metu kino teatrai, teatrai, naktinių klubų, dainų ir šokių salių, Karaoke klubai, restoranai ir barai. Kai kurie metų amžiaus žmonės gali patinka žiūrėti kino teatruose opera Pekinas ar gerti, teahouses. Be to, užsieniečių patinka žiūrėti Kungfu rodo ir Akrobatikos rodo. Bet kokiu atveju, Pekinas numato vietose įvairių grupių žmonių naudojasi patys.
Pekinas, daug žmonių pasirinkti patys Pobłażać strypai atsipalaiduoti patys naktį. Yra šimtai barų, Pekinas, ir garsaus baras gatvėse, pvz., Sanlitun arba Houhai yra maitinimo jaunimo, taip pat daugelio užsieniečių. Muzika, papuošalai ir įvairių rūšių veiklą yra visi puikiai. Šios juostos taip pat yra gera vieta atleisti slėgis ir susirasti draugų.

Laoshe jis yra atidaręs greitojo įvairūs spektakliai bus teikiama nuo 19: 40 21: 20 (Pekinas metu). Adresas: Statybos Nr.3, Qianmen Street (Vakarų), Xuanwu rajonas.

Red Moon juosta It’s elegantiška Baras Restoranas, su contemporary decor, siūlo įspūdingas atrankos pietūs, kokteilių, vynų ir priemokos viskiai, featuring tradicinės kinų priemones, atliekančios šiuolaikinės muzikos gyvų juostos. Adresas: Nr. 1, Chang’an Road (east), Grand Hyatt Pekinas, Chaoyang rajono

Paslėptas medžio ji suteikia gryno Belgijos alaus ir skanūs makaronai. Savininkas yra a Belgijos. Paslėptas medis yra puiki vieta poilsiui. Tai yra palankus juosta tarp užsieniečių. Adresas: Sanlitun Street (pietūs), Nr. 12

Chaoyang teatras adresas: No.36, Dong Sanhuan kelių (Šiaurės), Chaoyang rajono Tel: 010-65071818

Pekinas teatro adresas: No.10, 3rd rajono, Anhuili, Chaoyang rajono Tel: 010-64910516

Liyuan teatras adresas: No.175, Yong’an Road, Xuanwu rajono Tel: 010-51651914

Pekinas turai, Shanghai kelionių paketus, Jangdzė upės Kruizai

Rašyti komentarą