Pasaulio pigių skrydžių oro linijų bendrovės

parašė , 2012-07-13 11:02

Šiandien pasaulyje daugiau kaip 100 pigių skrydžių oro linijų. Šios kompanijos siūlo labai mažas kainas, buvo atsisakyta tradicinių keleivinių paslaugų mainais į ne tokią komfortišką, bet pigesnę kelionę. Tokių pigių avialinijų tėvynė JAV, iš kur išplito Europoje 1990-ųjų pradžioje, o vėliau ir daugelyje pasaulio šalių.

Su biudžetinėmis oro linijomis jūs galite už 20 EUR, nuskristi, iš vieno Europos miesto į kitą. Paieškojus gerų variantų, tiek kainuoja bilietai į Londoną, Berlyną, Amsterdamą, Briuselį. Viskas ko jums reikia – noras, internetas ir šiek tiek įgūdžių. Be to, nepamirškite, kad norint rasti tokią kainą reikės ir pastangų bei laiko. Sekti akcijas, kartais kelti naktimis, kai parduodami pigiausi bilietai, tai darbas. Dažnai ne toks malonus, kaip pati išsvajota kelionė.

Lietuvoje žinomiausios biudžetinės oro linijos Ryanair ir Wizzair, skraidančios iš Vilniaus ir Kauno į keliokia Europos miestų.

Pigesnius bilietus ir skrydžių pasiūlymus rasite tinklalapyje pigusskrydis.lt. Čia taip pat bus ir detalūs oro uostų, miestų, transporto aprašymai.

Sėkmės!

Rašyti komentarą