Odontologijos klinika

parašė , 2012-06-21 22:52

Dantys – burnos ertmėje esantis organas. Jį sudaro danties vainikas, danties kaklelis ir šaknis. Žmonės yra herodontai. kas tai? Tai reiškia, kad dantys yra nevienodos formos, nevienodo dydžio ir atlieka skirtingas funkcijas. Dantys skiriami į keturias rūšis. Krūminiai. Šie yra stambiausi. Jie skirti trinti ir traiškyti maistą. Kandžiai maistą atkanda. Iltiniai – pagriebia ir plėšo, o kapliai smulkina. Be to, visi žmonės yra difodontai (dantys kinta). Tai vyksta dėl mitybos ir dėl veido kaulų augimo. Dantys kiekvieną dieną tarnauja. Be jų nebūtų galima įsivaizduoti paprasčiausio valgymo, šypsenos keltų šleikštulį. Beje, pastarasis veiksnys (grožis) kiekvieną dieną tampa vis svarbesnis. Taigi, dantys padeda valgyti, bendrauti, skleisti grožį, tačiau atsitinka ir taip, jog pasitaiko įgimtų defektų, kartais jie išmušami arba genda, bet neverta nerimauti, nes tada yra išeitis ir padėjėjas – odontologijos klinika.

Laikas bėga. Džiugu, jog sugedus dančiui nereikia vykti kur nors į tolimus kraštus, pirkti lėktuvo bilietus ir skristi kur nors už Atlanto. Odontologijos klinika Kaune, odontologijos klinika bet kuriame kitame mieste, kur arčiausia ir patogiausia – tokia yra paprasta realybė. Ir odontologijos klinikos viename mieste netgi yra kelios. Tereikia išsirinkti tą, kuri atrodo geriausia bei labiausiai atitinka piniginės galimybes.

Tarkime, asmuo, kuriam reikia odontologinio gydymo, gyvena Lietuvos širdyje. Tuomet jis interneto naršyklės paieškos laukelyje įrašo: „odontologijos klinika Kaune“ arba „odontoogijos klinikos Kaune“. Iš pateikto sąrašo belieka pasirinkti labiausiai tinkantį variantą.

Odontologijos klinikos siūlo visokias procedūras. Nebus nuliūdinti nei norintys estetinio plombavimo, nei tie, kuriems reikia ortodontinio gydymo, nei visiems likusiems. Svarbiausia, jog iš odontologijos klinikos pastato išeinama tarytum naujai gimus, į aplinkinius žvelgiama su stulbinančia šypsena.

Rašyti komentarą