Pigūs atostogos pensininkų porų Kiprui

parašė , 2012-02-12 22:03

Mesti panaikinti bet išankstinių nuostatų turite, Kipras yra dėl perdaug ir šiek tiek Rėmuo atostogų paskirties – jūs negalėjo būti daugiau neteisinga. Nors Viduržemio jūros sala yra populiarus tarp jaunų turistų naktinių klubų ir greito maisto, Pigūs atostogos Kiprui turėti visą kitas tapatybės su puikus pasirinkimas rami ką daryti ir kultūros vietų ištirti.

Išlaidų keletą popietėmis Pyszny paplūdimys su iškylą ir gera knyga tikrai yra būtina tiems, kurie ieško Pigūs atostogos Kiprui. Kiuris Paplūdimys yra ypač specialios netaisant ant uolos pirmiau senovės romėnų amfiteatras, kurie jau buvo renovuotas taip ji panaši į pradinį pastato. Šis paplūdimys suteikia puikus Pranaši žiūrėti tų turintis vandens sporto ir pati jūrų paaiškėja, kad yra labai švelnus ir malonus plaukikų

Jums nereikės traipse nors užimtas miestų arba praleisti valandas bando rasti vietą pastatyti išnuomotų automobilį, nes paketo šventės gražus Kiprui yra sertifikuota būdas šiek tiek užtrukti mėgautis vaizdingos scenerii ir taikiai apylinkėse. Pagalvokite apie nedidelio aukso paplūdimiai, citrusų giraites ir švelnus wildflowers… Alona Petrou Vanezi yra apsvaiginimo aplinkraštyje gamtos takas, kuris prasideda vieną iš gražiausių Pitsilla kaimų. Amble per gatves pamatyti daug įvairių rūšių egzotinių augalai ir medžiai, kurie jums gali niekada anksčiau.

Kipras išdidžiai yra įspūdingas skaičius dešimt Bizantijos bažnyčių, saugomų pagal Pasaulio paveldo sąrašą. Žr gražus paveikslai našliu likęs bažnyčių ir laiko, kad puikϋs kitų ypatingų svetaines puikϋs įtraukti; Ir Rock, Aphrodite, The Groby karalių ir bronzos amžius atsiskaitymo, žinomas kaip Maa –Palaeokastra.

Labai rekomenduojama vizito į įspūdingas priešistorinių ginčų sprendimo Choirokoitia. Tvirtinimas turi būti vienas iš geriausių vietų faktiškai pamatyti priešistorinių atsiskaitymo iš senovės rytų Viduržemio jūros regioną; Choirokoitia suteikia lankytojams įspūdingas įspūdį apie senovės civilizacijos Kipre.

Atrasti didinga Kipro virtuvė, nors į salą tradicijas. Gauti visi Kipro skonio, mano užsisakyti sau “meze” į vietinį restoraną. A meze yra tiesiog praktika rengiamiems skaičiaus mažų patiekalų kiekvienos mėginių mažai kiekvienos turimą patiekalų iš bet kurią dieną. Kipro didžiuojasi, kad virtuvė, įtakos turėjo daug šalių ir kultūros, kuris padarė salą, kokia ji yra šiandien, net per unsettled kartus.

Rašyti komentarą