Pigus nešiojamasis kompiuteris

parašė , 2013-01-16 12:03

Portatyvinis kompiuteris ar tiesiog Nešiojami kompiuteriai (taip pat nešiojamas kompiuteris ar užrašų knygelė) yra mažas mobilus personalinis kompiuteris, paprastai sveriantis nuo vienų iki trijų kilogramų, priklausomai nuo dydžio, medžiagų ir kitų faktorių.

Tuo metu, kai terminai Nešiojami kompiuteriai ir “užrašų knygelė” yra dažnai naudojami sukeičiamai, “nešiojamasis kompiuteris” yra vyresnė trukmė, įvesta 1983 su Gavilan SC.” Nešiojamas kompiuteris” yra vėlesnė monetų kalyba, kuri buvo panaudota, kad atskirtų mažesnius prietaisus tokius kaip tie Compaq LTE serijos 1989, kurios buvo, skirtingai nuo ankstesnių nešiojamųjų kompiuterių, apytikrio A4 popierinio lapo dydžio. [1] Kiekviena trukmė yra dažnai naudojama netinkamu būdu: turėti įkaisti ir kitos svarstomos problemos, daug Nešiojami kompiuteriai yra neatitinkantys naudojimui ant kelių, ir didžioji dalis nėra A4 lapo dydis. Nors, kai kurie vyresni portatyvūs kompiuteriai, tokie kaip Macintosh Portatyvus ir tam tikras Zenitas TurbosPort modeliai, būdavo kartais apibūdinami kaip “nešiojamieji kompiuteriai”, jų dydis ir svoris buvo per dideli šiai kategorijai.

Nešiojamieji kompiuteriai paprastai bėga ant vienos baterijos ar nuo išorinio AC/DC siejiklio, kuris gali įkrauti bateriją, taip pat tiekdamas valdžią kompiuteriui savarankiškai.

Acer nešiojamasis kompiuteris su touchpadAs personaliniais kompiuteriais, nešiojamieji kompiuteriai yra gebantys tas pačias užduotis kaip stalinis asmeninis kompiuteris, nors jie yra tipiškai mažiau galingi ta pačia kaina. Jie turi savyje komponentus, kurie yra panašūs į jų stalinius dublikatus ir įvykdo tas pačias funkcijas, bet yra miniaturized ir optimizuotas mobiliam naudojimui ir efektyvioms energijos sąnaudoms. Nešiojamieji kompiuteriai paprastai turi skystakristalius parodymus, ir dauguma jų naudoja skirtingus atminties modulius jų tiesioginės kreipties atminčiai nešiojami kompiuteriai Dell Be to, į pastatytą – klaviatūroje, jie gali panaudoti touchpad (taip pat žinomas kaip trackpad) ar nurodantis pagalys įvesčiai, nors išorinė klaviatūra ar pelė gali paprastai būti pridedamos.

Vienas atsakymas į “Pigus nešiojamasis kompiuteris”

  1. Gerda says:

    Aš taip pat neseniai pirkau nešiojamąjį kompiuterį, tačiau padariau klaidą ir nenusipirkau antivirusinės sistemos… Nutiko taip, kad buvo įsilaužta į darbinį paštą, o poto ir į mano pačios kompiuterį ir manipuliuota atitinkamais duomenimis… Dabar visuomet perku antivirusines sistemas.

Rašyti komentarą