Klubai

Pigus nešiojamasis kompiuteris

parašė , 2013-01-16 12:03

Portatyvinis kompiuteris ar tiesiog Nešiojami kompiuteriai (taip pat nešiojamas kompiuteris ar užrašų knygelė) yra mažas mobilus personalinis kompiuteris, paprastai sveriantis nuo vienų iki trijų kilogramų, priklausomai nuo dydžio, medžiagų ir kitų faktorių.

Tuo metu, kai terminai Nešiojami kompiuteriai ir “užrašų knygelė” yra dažnai naudojami sukeičiamai, “nešiojamasis kompiuteris” yra vyresnė trukmė, įvesta 1983 su Gavilan SC.” Nešiojamas kompiuteris” yra vėlesnė monetų kalyba, kuri buvo panaudota, kad atskirtų mažesnius prietaisus tokius kaip tie Compaq LTE serijos 1989, kurios buvo, skirtingai nuo ankstesnių nešiojamųjų kompiuterių, apytikrio A4 popierinio lapo dydžio. [1] Kiekviena trukmė yra dažnai naudojama netinkamu būdu: turėti įkaisti ir kitos svarstomos problemos, daug Nešiojami kompiuteriai yra neatitinkantys naudojimui ant kelių, ir didžioji dalis nėra A4 lapo dydis. Nors, kai kurie vyresni portatyvūs kompiuteriai, tokie kaip Macintosh Portatyvus ir tam tikras Zenitas TurbosPort modeliai, būdavo kartais apibūdinami kaip “nešiojamieji kompiuteriai”, jų dydis ir svoris buvo per dideli šiai kategorijai.

Nešiojamieji kompiuteriai paprastai bėga ant vienos baterijos ar nuo išorinio AC/DC siejiklio, kuris gali įkrauti bateriją, taip pat tiekdamas valdžią kompiuteriui savarankiškai.

Acer nešiojamasis kompiuteris su touchpadAs personaliniais kompiuteriais, nešiojamieji kompiuteriai yra gebantys tas pačias užduotis kaip stalinis asmeninis kompiuteris, nors jie yra tipiškai mažiau galingi ta pačia kaina. Jie turi savyje komponentus, kurie yra panašūs į jų stalinius dublikatus ir įvykdo tas pačias funkcijas, bet yra miniaturized ir optimizuotas mobiliam naudojimui ir efektyvioms energijos sąnaudoms. Nešiojamieji kompiuteriai paprastai turi skystakristalius parodymus, ir dauguma jų naudoja skirtingus atminties modulius jų tiesioginės kreipties atminčiai nešiojami kompiuteriai Dell Be to, į pastatytą – klaviatūroje, jie gali panaudoti touchpad (taip pat žinomas kaip trackpad) ar nurodantis pagalys įvesčiai, nors išorinė klaviatūra ar pelė gali paprastai būti pridedamos.

Domenai

parašė , 2012-12-11 10:42

Šiandien tinkle yra sukurta netoli 200’000 tinklalapių su lietuviškais “vardais” ir net beveik vienas milijardas užregistruotų internetinių tinklalapių visame pasaulyje. Tai sako, kad beveik kas 6 žmogus pasaulyje turi po asmeninę svetainę. Tiesa, šiandien nagrinėsime ne puslapius, o tuos jų pavadinimus – aiškinsimės kas tai yra, ir kaip juos gauti. Ypatingai nagrinėsime vieną, gana gudrų būdą įsigyti neįtikėtinai gerą tinklapio vardą.

domenaiišsiaiškinome, kad svetainės pavadinimas – tai domenas. Dėl domenų, tinklapius galime matyti tokiais URL, kaip “www.manopuslapis.lt”, o ne naršyti tam tikrą saitą įrašant IP adresus – t.y. įvairias skaičių kombinacijas. Nesunku suvokti, kaip tai palengvina mūsų gyvenimus – net jei kasdien lankotės tik 5-iuose saituose, įsiminti visų jų IP adresus tikrai būtų kiek nelengva.

Skaityti visą straipsnį 'Domenai'»

2005 m. lapkritis: orų prognozės oro prekybininkams

parašė , 2012-12-02 11:15

1951, RCA padarė nuostabų atradimą. John H. Nelson, RCA mokslininkas, buvo įgaliotas komunikacijos milžino surasti priežastį magnetinių audrų, kurios nekaip manyta iššluostys trumpabangio radijo signalus, tokiu būdu esančius didelio piniginio praradimo priežastis ir kompanijai ir jos klientams. Nelson pirmose apgalvotose Saulės dėmėse kaip svarbiausia priežastis, bet užbaigė atradimą, kad magnetinės audros sutapo su padėtimi planetų dėl vieno kito ir saulės. Nelson sėkmingai panaudojo šį prognozės metodą per daug metų po to, kad išeitų, mėnesiai iš anksto, tikslus magnetinių audrų ilgo diapazono pranašavimas, kol jis nepaliko RCA 1968.

Jo darbas nepriklausomai patvirtino Johannes Kepler ilgo diapazono orai sistemą. Kepler pastebėjo, kad planetinės padėtys sutapo su sudarymu oro sistemų čia ant žemės, kuri savo ruožtu pagamino audras, sausras, potvyniai ir taip toliau. Jo pirmas šepetys su garbe atvyko ne dėl jo prasiveržimo dėl planetinių įstatymų judėjimo, bet dėl jo tikslios sunkios žiemos ilgo diapazono orai, kurie padeda Styermark, Vokietija ant ledo 1593. Kadangi planetiniai ciklai gali būti apskaičiuotais mėnesiais ir metais iš anksto, Kepler metodas leidžia mums toliau ištyrinėti ateitį, negu ortodoksiniai metodai leidžia.

Dabar, tradicinė meteorologija negali nuspėti orai daugiau kaip trys dienos iš anksto. Net su pagalba didžiausio oro kompiuterio pasaulyje, kurio greiti žaibu skaičiavimai artėja prie apytiksliai 400 milijonų per sekundę, šitų trijų dienų prognozių rezultatai yra spekuliatyvūs; jo šešių iki septynių dienos prognozės neturi jokios tikros vertės. Kepler metodas gali iš tikrųjų būti Netikėta laime paskui labai daug nesenų galingų orai Klaipėdoje katastrofų.

Ilgo diapazono orų prognozes 2005 m. lapkritį dabar skelbia URL, paminėtame apačioje. Ilgo diapazono prognozės 2005 m. balandį buvo 82 procentai tikslios. Birželio prognozės tikslumas buvo 81 procentas, tuo metu, kai liepa ir rugpjūtis nuspėtas tikslumas buvo 64 ir 88 procentai atitinkamai.

Kas yra kontaktinio lęšio honorarai avansu?

parašė , 2012-11-22 09:22

Ir tokiu būdu mes atsiimame žingsnį ir konsultuojamės su žodynu ieškant konteksto reikšmės “honorarui avansu”, ir Merriam-Webster įpareigoja mus su kitu apibrėžimu: prietaisas ar struktūra, kuri laiko kažką vietoje. Ir natūraliai, kaip pavyzdys tai nurodo dantų honorarus avansu, kad iliustruotų jo reikšmę.

Tokiu būdu mes (besisiejantis su tais mūsų, kas iš tikrųjų dėvi stiklines) lėtai pradedame pamatyti, kaip honorarai avansu įeina į žaidimą dėmesyje į akiniai. Kontaktinio lęšio honorarai avansu laiko stiklines vietoje. Kuris klausinėja: kokiu būdu akiniai turi būti laikyti vietoje?

Atsakymas yra, kad su nusitęsusiu dėvėjimu, akiniai yra linkę įkišti žemyn mūsų nosis, ir rezultatas yra toks, kad daugelis mūsų leidžia didelę mūsų dienos proporciją, pakeldami mūsų krintančius akinius. Tiek daug, kad tai labai bendra, kad pakeltų stiklines bent jau vieną kartą kiekvienos dvi ar trys minutės, kuris lengvai sprendžia į kelis šimtus kartų per dieną, jei mes atimame miegančias valandas.

Dabar anksčiau, negu mes tęsiamės, leiskime, tas priklausymas krintantiems akiniams, mes naudojame trukmę kontaktinis lęšis, kad sietumės į ne tiktai nurodymo lęšiai su rėmais, bet reikštume visus tokius rėmus ir lęšius ar bendras dėvėjimas ar saulės akiniai, nurodymas ar kitaip.

Bet kokios tinkamos kontaktinio lęšio honorarų avansu istorijos pastangos turi prasidėti nuo Priežasties. Kaip minėtas ankstesniame skyriuje, kontaktinio lęšio honorarų avansu reikalingumas pasireiškė todėl, kad higienos prekės dėvėtojai pasirodė labai nepatogioje padėtyje: jų akiniai nuolat kišdavo žemyn jų veidus. Bet kodėl stiklinės slysta pirmiausia? Apačioje mes įrašome į sąrašą ir einame trumpai į geriausias dvylika priežasčių:

Europos klimatai

parašė , 2012-09-08 14:35

Europos žemynas gali būti patogiai padalytas į penkias skirtingas klimato zonas. Kiekviena klimato zona turi savo specifinę temperatūros ir kritulių ypatybę. Sekantis yra trumpas apibūdinimas kiekvieno iš jų.

1. Karštos Sausos Vasaros, Šiltos Šlapios Žiemos

Šis klimato tipas yra taip pat paklausimas klimato Viduržemio jūros tipas. Tai yra todėl, kad dauguma šalių, kurios turi šį klimato melą šalia Viduržemio jūros. Specifinė klimato ypatybė yra, kad vasaros yra karštos ir sausos; žiemos, šiltos ir šlapios. Ši klimato zona apima didesnę dalį Pietų Europos t.y., Pietų Portugalijos, beveik visos Ispanijos, į pietus nuo Italijos, Balkanų valstybių ir Graikijos Prancūzijos, didesnės dalies. Temperatūra vasarą yra ganėtinai aukšta; Turėkite galvoje, kad temperatūra karščiausio mėnesio Romoje yra 76 F (24C) Atėnuose 80 F (27C). Dangus yra giedras, ir dienos yra gražiai saulėtos. Žiemą, kai didžioji dalis Europos patiria atšiaurią žiemą su spiginančiu šalčiu, šitos žemės turi ganėtinai šiltą temperatūrą. Roma, pavyzdžiui, turi 45 F temperatūrą (7 C) sausį, Atėnai 48 F (9 C) ir Palermas 51 F Sicilijos Saloje (11 C). Palyginkite šituos skaičius su tais Berlyno 30 F (-1.1 C) ir Maskva 14 F (-10 C) tuos pačius mėnesius. Nenuostabu, kad rajonai, priklausantys šiai klimato zonai, yra viena iš populiariausių turistinių poilsio vietų pasaulyje.

2. Švelnios Žiemos, Vėsios Vasaros

Šį Klimato tipą taip pat pavadina britų Klimato tipu. Tai surandama Šiaurės Vakarų Europoje, kuri apima Britų salas, didesnę Prancūzijos dalį, pašalindama Pietų Prancūziją, Belgiją, Nederland ir Pietų vakarų Norvegiją. Ši sritis turi lietų visas ištisus metus. Vasaros yra vėsios; tipiška temperatūra yra apytiksliai 60 F (16 C), ir žiemos yra švelnios. Žiemos mėnesių temperatūra yra paprastai virš 32 F (0 C). Paimkite Londoną pavyzdžiui. Tai turi 59 F temperatūrą (15 C) vidurvasaryje ir 36 F (2 C) midwinter. Paryžius turi 65 F (18 C) ir 37 F (3 C) atitinkamai vasarą ir žiema. Srities klimatas visumoje yra švelnus, tačiau dažnas debesuotumas daro orą tamsų ypač žiemą. Sritis yra po įtaka vėjų, atvykstančių iš Atlanto vandenyno visas ištisus metus. Tai yra priežastis, kad šitie rajonai yra tausoti kraštutinumai karštų ir šaltas.

3. Šaltos Žiemos, Šiltos Vasaros

Šis klimato tipas yra surastas širdyje Europos šalyse kaip Vokietija, Lietuva, Austrija, Šveicarija ir taip toliau. Žiemos šąla su bent jau vienu mėnesiu žemiau 32 F (O C), ir vasaros yra ganėtinai šiltos., Pavyzdžiui, ir Berlyne, ir Vienoje, karščiausias mėnuo yra virš 66 F (19 C) ir šalčiausias žemiau 32 F (O C). Dienos yra šiltesnės vasarą ir šaldytuvas žiemą negu britų Tipas todėl orai Klaipėdoje vėsesni, kad šitie rajonai yra esantys nuo didesnio atstumo nuo Atlanto vandenyno, negu vėsus žiemos tipas ir jo sumažinimo įtaka nesiekia jų. Šitie rajonai taip pat turi lietų per metus ir maksimalius lietaus nukritimus vasarą, bet dangus yra daug aiškesnis, negu tie britų tipo ir Vokietijos yra garsūs jos šiltas ir gražias saulėtas dienas vasarą. Kai kurie rajonai šioje srityje kaip Šveicarija turi tendenciją vėsių vasarų dėl jų aukščio, bet bendra oro struktūra reikalauja savo įtraukimo į šį tipą oro, o ne po britų klimato tipu.

4. Labai šaltos žiemos ir Karštos vasaros

Rajonai, kurie krinta po šia kategorija apima šalis Rytinės ir Eas-centrinės Europos, kuri apima Pietų ir Centrinę Rusiją, Ukrainą, Vengriją, Rumuniją, Bulgariją ir taip toliau. Šitie rajonai yra esantys labai toli nuo jūros ir turi tipišką žemyninį karštų vasarų ir labai šaltų žiemų klimatą. Šitie rajonai turi bent jau du mėnesius žemiau 32 F (0 C) žiemą ir bent jau vienas mėnuo virš 68 F (20 C) vasarą., Pavyzdžiui, Belgradas ir Bukareštas ir turi tris mėnesius kiekvienas žemiau 32 F, Kijevo Ukrainoje ir Maskvoje, kurią abu turi penki. Panašiai Vasarą Maskva ir Kijevas abu turi bent jau vieną mėnesį, liesdami 68 F (20 C) tuo metu, kai Bukareštas ir Belgradas turi du mėnesius, viršydami 70 F (21 C). Ši sritis taip pat turi vasaros lietaus maksimumus, bet lietaus nukritimas yra les negu ta Centrinės Europos.

5. Labai šaltas didžiąją metų dalį su labai trumpa vasara.

Šiaurė Rusijos, Norvegijos išskyrus pietų vakarų dalį, Šiaurinę Švediją ir Suomiją ir taip toliau krinta po šia kategorija. Žiema yra labai sunkus ir ilgas laikas, vasara yra trumpa ir šilta. Įprasta turėti šešis iki aštuonis mėnesius žemiau 32 F šituose rajonuose. Krituliai yra lengvi, kad sumažėtų, kuris yra linkęs būti nepakankamas, kadangi mes stumiame polius. Šitie rajonai yra apimti sniegu daugumą metų mėnesių, ir per labai trumpą vasarą gražios gėlės auga gausiai. Šis rajonas šąla visų rajonų, apibūdintų virš vadinasi labai plonai apgyvendintas. Ekstremali žiema yra dėl dviejų priežasčių; jo aukšta platumos padėtis ir nutolimas nuo jūros. Kai kurie iš rajonų, įtrauktų į šią klimato zoną, turi labai ilgas dienas vasarą ir labai trumpas dienas žiemą. Vadinasi juos tinkamai pavadina Vidurnakčio Saulės Žemėmis.

Anksčiau minėtas apibūdinimas apie skirtingus klimatus, surastus Europoje, nėra jokia puikia prasme, bet tai tikrai duoda bendrą mintį apie kokie orai, kad lauktų, važiuojant į Žemyną.

Daugiau informacijos apie Dubajus naktinės pramogos

parašė , 2012-01-12 01:16

Dauguma dienomis, naktinės pramogos Dubajus iš tikrųjų vyksta. Yra gana didelis pasirinkimas barų ir naktinių klubų, Dubajus, kurių daugelis galėtų mėgautis iki 3 am ryte. Su išskyrus, pirmadienį, kai jos gana miręs beveik kiekvieną juosta ir club, galite eiti į, jūs galite patirtį naktinio gyvenimo metų turas.

Prieš jums aplankyti barų ir naktinių klubų, Dubajus yra daug dalykų, jūs turėtumėte žinoti.

Barai, kurie yra teisiškai leidžiama parduoti alkoholio dauguma gali tiktai tuo atveju, jei jie yra viešbučiai, nors yra keletas mažų šios taisyklės išimtys.
Skaityti visą straipsnį 'Daugiau informacijos apie Dubajus naktinės pramogos'»