Pirmas kreditas – paprasčiau gauti turint laiduotoją ar įkeičiama nekilnojamą turtą

parašė , 2012-04-08 04:12

Didžioji pasaulio dalis yra nepriklausomi nuo paskolų. Tai yra patogu esant neįtartoms išlaidoms. Nors iš pirmo žvilgsnio pasiimti kreditą nėr ypatingai sunku, tik nevykdant pareigų kreditoriui gali nukentėti jūsų kreditingumo reitingas. Tuomet jums belieka tik greiti kreditai turintiems blogą kredingumo įvertinimą.

Taip yra užtat, jog gauti paskolą su negeru kreditingumu yra kur kas sunkiau nei turint nesuterštą kredito istoriją. Ir netgi jei jums bus suteiktas kreditas, turbūt jums nepavyks gauti siekiamos kiekio pinigų.

O visuomet yra galimybių gauti norimą kreditą. Finansinės įstaigos yra labiau linkę suteikti blogo kreditingumo paskolą, jei jūs vis dar turite laiduotoją. Užtarėjo dėka bus sudaromas teigiamas įspūdis ir atidaromos didesnės galimybės didesnei paskolai gauti.

Neigiama blogo kreditingumo įtaka
Neretai mūsų didžiausias galvosūkis yra kaip realizuoti ekonominius įsipareigojimus ir atiduoti gautą paskolą. Žemo kredito paskolos gali būti įgyvendinamu sprendimu, kadangi jis iškart sužemina juntamą spaudimą.
Pagrindinis dalykas skolintojui yra tai, ar paskola bus grąžinta. Klausimas yra toks, ar kreditorius gali pasitikėti paskolos gavėju, turinčiu blogą kreditą ir norinčiu gauti privačią paskolą.

Skolintojas niekada nėra įsitikinęs, ar gavėjas atiduos suteiktą paskolą. Taigi yra natūralu, jog skolintojas turi tam tikrą apribojimą. Negeriausia yra tai, kad blogo kreditingumo paskolų dydžio limitas labai dažnai yra labai mažas.

Laiduotojo turėjimo teikiami privalumai
Laiduotojo paieška dažnai nėra sudėtinga, kadangi šeimos nariai maloniai neša šią atsakomybę. Tik yra svarbu, jog užtarėjas žinotų jam gulančią atsakomybę, nes jis turės grąžinti paskolą jei jūs neišgalėsite to atlikti.

Laiduotojai yra galimi tiktai tada, jei jie turi stabilias pajamas bei ypatingai gerą kreditingumo praeitį. O taip pat yra svarbu išsirinkti tokias paskolos sąlygas, kurios labiausiai tenkintų abejas puses.

Atsiminkite, kad blogo kreditingumo paskolos dažniausiai turi didžiausias palūkanas ir griežtas sankcijas nespėjant susimokėti.

Paskolos pavojaus lygis
Jei norite gauti blogo kreditingumo paskolą, pavyzdinis sprendimas yra pasitelkti laiduotoją. Skolintojas įgyja mažesnę riziką taip pat yra linkęs duoti kreditą. Taip yra dėl to, jog esant besiskolinančio negalėjimui grąžinti kredito, užtarėjas perims kredito grąžinimą.

Tik nepaisant šių pranašumų, vertėtų domėtis, ar laiduotojas yra reikalingas. Minimaliai, ko sieka užtarėjai, yra tai, jog visas paskolos sumokėjimas taptų jų našta. Užtarėjai tikisi, jog labai gera jų reputacija bus panaudota geram tikslui.

Nors bei užtarėjai yra gerai vertinami skolintojų, tačiau jie tikisi, jog gavėjas sugebės sugrąžinti paskolą, ne bent tai būtų absoliučiai negalima. Taigi samprotis tarp užtarėjo bei gavėjo turėtų būti puikus.

Turint ką užstatyti taip pat palengvinamos paskolos gavimo sąlygos, nes esant finansinių įsipareigojimų nevykdymui kreditorius gali perimti besiskolinančio įkeistą turtą. O asmenybė, galintis užtikrinti paskolos grąžinimą visada yra neblogas pasirinkimas.

Rašyti komentarą