Punta Cana šalis laiko – kΰ daryti, Bavaro ir Punta Cana.

parašė , 2012-02-08 11:24

Po Drudžains dieną malonumą, nuostabaus paplūdimio kurortas, naktį krioklys ir jo žavinga šalis scenos ir įdomus daro savo darbą ir prasideda kelionė įvairių vietoje, pvz., Punta Cana.

Beveik kiekvieną visi imtinai SpA viešbučiai turi naktiniuose klubuose, kazino, strypai su geros muzikos, ir visi patogumai jums reikia mėgautis naktį.

Taip pat galima palikti viešbučio ir ištirti srityje, kuris gali būti geriausia rekomendacija ir toliau Pasisakymai ir naudojasi džiaugsmo Punta Cana.The labiausiai žinomų šalies vietos yra: Tropicana, Pacha, Mangu, Areito, La Punta ir paladžio Bavaro.
Viešbučiai taip pat siūlo pervedimai į tą patį, už prieinamą kainą, miestas taip pat yra taksi ir transportavimo.

-Naktinis klubas Tropicana yra vienas iš populiariausių klubai ir yra pastatytas per fizinis urvas su masyvo ugnies ir šviesos vaidinimai, rodo, kad jūs niekada pamiršti.

-Disco Mangu yra vienas iš labiausiai žinomų miesto ir yra Bavaro srityje. Jis turi dvi šokių grindys, sprogdinimo salsy, reggeton, merengue, techno, potvynių mergaičių gražus ir geras atmosferą.

Kaip jums patiks Punta Cana, jūs netgi galite mėgautis, švelniavilnių pietūs ir komfortą Jūsų kurortas. Beveik visi viešbučiai Punta Cana yra puiki ir įvairių restoranų, siūlo įvairiausių patiekalų už visus skonį, kuris mišiniai Dominikos Respublika virtuvė su tarptautinėmis.

Kita galimybė yra palikti rasti vietą jums patinka valgyti bet kuriuo esanθiψ Punta Cana laukia mėginio kai kurie puikūs Dominikonų baudos restoranai jūros gėrybės.

Jei jūs ketinate valgyti Punta Cana, čia yra mūsų rekomendacijas:

-Langosta del Caribou: tai yra aa šiuolaikinio restaurant, Cortecito teritorijoje jūra. Čia galite rasti geriausiai grilowanym omaras Punta Cana. Tai galima padaryti ten laivu.

-El Pescador Metru: mes ir toliau su kita dideliais jūros gėrybės vieta. Tai yra netoli Cortecito, Bavaro Playa.

-Captain Cook: visi Punta Cana geriausių ir populiariausių tikriausiai restoranas įsikūręs šalia jūros. Čia rasite yra įvairūs meniu, įskaitant žuvies, omarų, kalmarai, krevečių, smaży, salotų ir įvairių rūšių gėrimų, niekada pamiršti kavos ir skanus desertus.

-Medūza: Tai yra įsikūrusi ant kranto puikus Punta Cana, ir funkcijos 2 skirtingose aplinkose, kuris apima ir jūros produktus ir ypač omarų.

-Bavaro Beach: puikus jūros gėrybės sumaišyti su Meksikos jutiklinio kartu su mėsainius ir kitų skanus plokštelių.

Punta Cana funkcijos kitų puikių vietų į valgyti ir šokių, mūsų Patarimas, kad suteikti jiems pabandyti, ir jūs tiesiog niekada nežinote, kur jūs pastebėsite, kad vienoje vietoje, kad tarnauja plokštelės, you never pamiršti.

Norėdami sužinoti daugiau apie Punta Cana ir visi ji turi pasiūlyti aplankyti mus.

Rašyti komentarą