Naktinis bankoko gyvenimas

Srityse, kurios yra sunku praleisti laiką Vacationing Bankokas

parašė , 2011-11-12 15:08

Bankokas – pagrindinis turizmo paskirties Pietryčių Azijoje! Paplūdimiai, kurortus ir energingas naktinis duoti milijonai žmonių miesto kiekvienais metais. Jei esate keliautojas biudžeto, tiesiog reikia imtis Pigūs skrydžiai į Bankokas, kad neįtikėtinai atostogų.

Šių vietų yra neatskiriama dalis Bankokas turizmo:

Khao San Road Khao San Road yra rojus tiems, kurie dėl biudžeto kelionės. Taigi, jei jūs nenorite praleisti per daug pinigų, skrydžiai į Bankokas ir rasti mažų hotel at Khao San Road. Galite aplankyti šią dalį Bankokas bet kuriuo metu per metus. Į naktinis gyvenimas yra paryškinti srityje. Yra daugybės naktinių klubų, barai ir barai, kur galite gerti ir šokių APRSWXNET Northboro valandų. Be šalis-kaip atmosferą, kelio turi keletą kitų pramogų, taip pat
Skaityti visą straipsnį 'Srityse, kurios yra sunku praleisti laiką Vacationing Bankokas'»

Keletas naudingų naktinės pramogos patarimų, jei keliaujate į Bankokas

parašė , 2011-10-19 13:59

Bankokas buvo pavadintas geriausia vieta Azijoje ir išrikiuoja ketvirtosios pasaulyje pirmaujančių kelionių žurnalo. Per pastaruosius dešimtmečius pasaulyje tapo pirmaujanti turizmo vietas Tailandas. Milijonai žmonių iš viso Tailando, kiekvienais metais mėgautis savo energingas naktinis, paskatinusio savo ruožtu, barai ir klubai viešbučių augimą.

Yra daug gražių ir vaizdingas miestas Tailando. Tačiau jei ieškote naktinės pramogos, atrodo ne daugiau nei per Bankokas. Bankokas yra ne tik kitos prekybos centras paskirties. Bankokas yra pilnas barai, diskotekos, barai ir diskotekos.
Skaityti visą straipsnį 'Keletas naudingų naktinės pramogos patarimų, jei keliaujate į Bankokas'»