Srityse, kurios yra sunku praleisti laiką Vacationing Bankokas

parašė , 2011-11-12 15:08

Bankokas – pagrindinis turizmo paskirties Pietryčių Azijoje! Paplūdimiai, kurortus ir energingas naktinis duoti milijonai žmonių miesto kiekvienais metais. Jei esate keliautojas biudžeto, tiesiog reikia imtis Pigūs skrydžiai į Bankokas, kad neįtikėtinai atostogų.

Šių vietų yra neatskiriama dalis Bankokas turizmo:

Khao San Road Khao San Road yra rojus tiems, kurie dėl biudžeto kelionės. Taigi, jei jūs nenorite praleisti per daug pinigų, skrydžiai į Bankokas ir rasti mažų hotel at Khao San Road. Galite aplankyti šią dalį Bankokas bet kuriuo metu per metus. Į naktinis gyvenimas yra paryškinti srityje. Yra daugybės naktinių klubų, barai ir barai, kur galite gerti ir šokių APRSWXNET Northboro valandų. Be šalis-kaip atmosferą, kelio turi keletą kitų pramogų, taip pat
Demokratijos paminklas yra iconic struktūra. Už geriausią peržiūros, aplankyti paminklą Saulėtekis ar laikino galiojimo metu. Jei norite praleisti taikiai laiką, apsilankykite Santi Chai Prakan Pawilon ir visuomenės parkas.

Chinatown

Jei norite arčiau pažvelgti į senas miestas, turėtų imtis Bankokas skrydžių ir aplankyti ir kinų. Šioje srityje esančiuose Rattanakosin. Tai ne taip perkrautas, Khao San Road. Tačiau, jūs vis dar rasti triukšmingoje rinkose, daug parduotuvių pėstininkas ir mažų restoranų. Geriausias laikas aplankyti kinų, kinų Naujieji metai ir Vegetarišką festivaliuose. Kinų Naujųjų metų šventės vyksta King’s gimtadienio šventė Arch. Wat laukia Mit ir Wat Ratchaburana yra dviejų garsiausių šventyklos į kinų.

Siam

Jei jums patinka apsipirkti, negali sau leisti praleidote Siam. Pirkinių mėgėjai skrydžiams aplankyti Azijos didžiausias shopping mall, Paragon Bankokas. Ji yra strategiškai įsikūrusi Siam aikštėje šalia Siam atradimas ir Siam centras. Yra skaičius atrakcionai Siam aikštėje. Hard Rock CAFE yra tarp jų viršų. Neskaitant Siam aikštėje, plotas yra namo į gražus Suan Pakkad Palace. Kompleksas yra žinomas dėl savo tradicinių Tailando namus ir labai gražus sodai. Keletą muziejų ir teatrai taip pat yra Siam.

Jėga

Bankokas yra ne tik apie įdomus, naktinės pramogos ir Zakrapiać. Keletas žmonių priimti Bankokas skrydžiai yra verslo įmones, taip pat. Jėga yra bankų miesto centras. Ji taip pat tarnauja kaip pagrindinių brangakmeniai ir prekybos sritis mieste papuošalai. Kaip saulė rinkiniai, Patpong naktį rinkos patenka į egzistavimą. Galite pirkti mementos iš šios rinkos. Jėga yra taip pat namo į Lumpini parke, kuris leidžia jums praleisti sušvelninami momentus toli nuo miesto gyvenime chaosas. Jūs galite rasti šeimos į pietus tvenkinys ir mėgautis romantiška pėsčiomis vakare porų.

Sukhumvit

Sukhumvit yra pagrindinis komercinėje srityje Bankokas. Kiekvienais metais, skaičius verslininkų imtis Pigūs skrydžiai į Bankokas, ypač lankytis Sukhumvit. Gatvėse yra pilnas įvairių restoranų. Beveik bet kokio tipo virtuvė gali gauti šių maitinimo. Jei jus domina tiriant Tailando kultūrą, Kamthieng namas yra geriausia vieta apsilankyti. Jūs galite rasti apgyvendinimo jaukus viešbučiai. Taip pat galima rasti Sukhumvit kai kurių sudėtingų naktinių klubų.

CrystalTravel.co.uk rūpinasi jūsų poreikius, kai ateina užsakymo diskontuojama skrydžiai į Bankokas ir skrydžiai į Manila

Rašyti komentarą