Raudonas dangus rytą – prognozė oro su weathervanes ir sena oro išmintimi

parašė , 2012-12-25 12:32

Aureolė ar aplink saulę, ar aplink Orai Molėtuose yra sukelta ledinio kristalo, plaukiojančio viduje cirrostratus debesys. Lediniai kristalai laužia šviesą, kuri sukels aureolę, paminėtą šiai patarlei.

Orai Molėtuose debesys yra labai ploni, aukšti aukščio debesys, kurie duoda dangui pienišką baltą pasirodymą. Jei jūs pamatysite cirrostratus debesis, jūs galite iš tikrųjų laukti lietaus ar sniego per 24 valandas.

Parašytas Vėjuje

“Jis nežino, kokį kelią vėjas nugriauna.”

Šis senas posakis reiškia, kad asmuo yra kvailys, kuris negali pamatyti akivaizdžios tendencijos.

Vėjo krypties žinojimas Orai Molėtuose gyvybinis gyvenimams ūkininkų ir bet ko dirbančio atvirame ore. Štai kodėl kiekvienas ankstyvas amerikiečių ūkininko gyvenamasis namas rodė weathervane. Kryptis jūsų parodytas weathervane galėjo įspėti besiartinančią audrą ar pasakyti, jei tai buvo gera diena, kad dirbtų laukai.

Kolonijiniai amerikiečiai mėgo weathervanes ir pritaikė juos į gražius, puošnius projektus, apimdami skridimą erelių, angelų ir šokinėjančios žuvies. Iš dalies šitie projektai buvo estetiniai; iš dalies jie buvo funkciniai, kadangi jie padarė weathervane lengvesnį, kad skaitytų iš visų pusių laukų.

Rytinėje Jungtinių Valstijų pusėje dominuojantys vėjai pučia nuo vakarų. Poslinkis vėjo kryptimi kryptimi rytų ar šiaurės reiškia blogas žinias. Tai galėjo net reikšti, kad labai baisus “Nor’easter” prisiartino.

Sulaikykite tai turint omenyje kitą kartą, jūs matote weathervane. Tai galėtų pasakyti jums, ar jums reikia jūsų skėčio Orų prognozė Molėtuose.

Rašyti komentarą