Šalis sunku į Ayia Napa

parašė , 2012-03-21 10:09

Kaip vietoje, su daugiau nei 400 barų ir naktinių klubų atrodo? Viliojanti, tiesa? Be to, kaip tos pačios vietos atrodo jei aš sakiau jums jis įsikūręs saloje, su mylių minkštųjų auksinio smėlio, jos krantų, maudytis Viduržemio jūros vandenų? Nenugalimas! Ayia Napa yra vieta! Įsikūręs Kipre yra viena iš labiausiai intensyviai lankomos kurortai saloje. Žmonės visada grįžti čia antrą kadrą, jei ne, naktinis, kaip jos šalys yra notourious, bent jau dėl savo neįtikėtinai paplūdimiai.

Jei atsitiktų atvykti iki vidurdienio, Ayia Napa nebūtų atrodo tokios laukinių šalies vietos. Tik labai stebėti galima atrasti įrodymai, kaip ten būtų turistai paprastai degintis ar guli nenaudojamas į paplūdimį, taikiai atmosferoje. Tai tik ne, kaip vieta būtų pusė miega tada, su daug kitų turistų miega viešbučių, gaunama per dieną prarasti naktį
Kaip naktį rinkinius, viskas prasideda parametras judesio ir, pagal 11 0′ laikrodis, žmonės pradėti pildymo baruose ir klubuose ten. Kad naktį meniu. Ji apima: muzikos – centrinės Ayia Napa kvadratas yra užpildytas su garso – nuo apgailėtinais namas himnus garažas ir R&B klasika, gėrimų – alkoholis, atrodo, išpilant aplink ten ir aistra, trečiųjų slaptas ingredientas, kad kam nors spiritiniams aukšto ir visi kvėpuoti pačios ritmą.

Jei kitą dieną nėra jums sugauti su mirtini pagirios, Laimei jums, laikas turi būti ne prarasti. Galite apsilankyti vietos uosto ir mėgautis įvairių rūšių stumdymasis. Egzotišku gėrimas, netoli pub, tuo pat metu žiūrėti laivų ateina ir vyksta arba degustacijas pikantiško jūros gėrybės, glūdi švieži ir geri, suteikia geras tęsinys į naktį.

Ayia Napa yra puiki vieta apsilankyti. Šis Ayia Napa kelionės vadovas yra sąžiningas patariama, kaip mėgautis savo atostogas kurorto miestas. Įsitikinkite, kad jums aplankyti prieš jums užsisakyti savo kitą Ayia Napa atostogų.

Rašyti komentarą