Šiek tiek apie Miami apylinkių

parašė , 2011-12-23 19:41

23 Pieθiausias paplūdimiai, visuotinai žinomas kaip South Beach, Miami Beach fameuses blokai yra eklektyczny vertinami nekilnojamojo turto derinys. Iš bohemian Kotedώai, kad Istorinės rezidencijos Art Deco, dosniam top-of-the-line oceanfront condos, South Beach nekilnojamojo turto yra tikrai rasite kas nors. Akinantys paplūdimiai, pasaulinės klasės virtuvė, dizaineris parduotuvių ir galerijų ir karštos naktinių klubų yra puikus derinys sukurti Pasakų gyvenimo būdą. Kai kurie iš populiariausių South Beach apylinkių įtraukti Flamingo Park, Espanola būdu rajono, Collins Park ir flamingas Vakarų.
Denise Madan nekilnojamojo turto apima sritis, pradedant nuo Fifth Street, ir pratęsiantis Šiaurės link Linkolnas kelių. Ji visų pirma susideda iš iπimtinai pastatų stiliaus Art Deco architektūros. Ryškiausias pramogų ir laisvalaikio atkreipti yra Flamingo parkas. Flamingo parkas yra vienas iš labiausiai umiłowany srityse visose South Beach, žinomas visame mieste kaip vieta poilsiui ir įdomus panašūs. Beveik 37 Kapsēta parkas buvo pastatytas 1950, bet neseniai plėtros ir atnaujinimo projektų pridėjote elementų, kad visi gali mėgautis, įskaitant futbolo lauką, šuo parke, baseinas, teniso kortai ir vaikų žaidimų. Nekilnojamojo turto netoli Flamingo parkas maistą šeimų, taip pat singles ieško aktyvios gyvensenos mėgėjams.

Espanola būdu rajonas yra madingas, bohemian apylinkės, iš pradžių buvo planuojama Miami Beach well-to-do. Stilizuoti po nuostabus Europos kaimų, Espanola būdas veiksmingai veža savo lankytojų ir kitos laiko ir vietos gyventojams. Įsikūręs į šiaurę nuo 14th Street, Pensilvanija ir Vašingtonas būdus, Espanola būdas yra greta Flamingo parkas. Espanola būdu nekilnojamojo turto yra puikus tiems, kurie ieško unikalių South Beach gabalas su skiriamasis Europos Spryt. Yra daugybė restoranų galimybės, meno galerijos, ir AMATININKAS parduotuvėse rinktis, ir gatvėse yra visiškai tiekėjų pardavimo namų amatų ir prekių. Iconic molio viešbutis yra labiausiai atpažįstami turistų atrakcija, turintys buvo nufilmuoti, keli televizijos laidas ir filmus. Espanola būdas suteikia puikus prieigą prie šio žavinga Miami Beach kampe.

Rašyti komentarą