Stilius ir sudėtingumo su raudona vienintelis

parašė , 2012-02-20 18:04

krikščionių louboutin, krikščionių louboutin batai, louboutin batai, krikščionių louboutin, shopstyle, louboutin siurbliai. Daugiau informacijos rasite ne: aplink Louboutin kulniukai ir jo parašas blizgančius raudona padais kalbėti apimtis apie savo skonį ir stiliaus lygį. Klasikinis Prancūzijos batų dizaineris nuo 1991 m., Christian Louboutin apima tiesa batų dizaino, kartu su pažangiausius stiliaus menas. Jo aukštos kokybės produktai yra tikrai gražus, yra duoklė moterų koja.

Gaunamos jo įkvėpimo iš dėvėti showgirls, Prancūzijos naktinių klubų kulniukai, Louboutin atneša savo dažnai kwiecisty stilistikos paliečia savo produktus. Jo kulnai yra dažniausiai didelės pabrėžti moters kojos, dizaino elementai apima šuoliai, plunksnų, lakinės odos, dirželiai, svogūnai ir kitos programos, kurios pridėti įdomus ir meno projekto trukmę
Jo dizaino dažnai ignoruoti, kad jis tiesa mados tendencijos nustatymo konvenciją.

Pradėti Louboutin linijos yra daugiau kaip meno ar Juvelyrika rodyti. Ir dėvėti kulniukai prilygsta teatro patirtį. Pavyzdžiai – savo naują eilutę leopard spausdinimo siurbliai ir pleištai, caras 140 satynowej žiūrėjimas tne siurbliai su penkių colių kulniukai ir kirčio su gėlių nėriniai skydai ir purus baltojo rozetė sukurti vestuviniai fantazijos jausti, viena colių platformų ir levanda odos ballerina plokštumos su a kvadrato išjungti tne atidėjimo ir pasaulinės klasės prima ballerina stiliaus.

Tai nenuostabu, kad Oprah Winfrey neseniai parodyti su p. Louboutin, gestured, daug porų, kulniukai, adorning rinkinys ir nurodyti juos kaip meno vienetų. Vienas iš ryškiausių dizainus yra dešinėje virš žiūrėjimas tne prisodrintos lankas Clou Noeud šuoliai dizainą. Šie besidairančių sportinio kulniukai yra įtarimą edgy gyvenimo–aiškiai batų į mus kur mes nebuvo prieš. Ir Gazolina aukšto kulno batai priprasti prie moters kojos į Vidurio šlaunų su softest nappa oda. Jei aukšto kulno batai buvo sukurtas padegti fantazijos, kad vyrai turi apie moteris, nieko pavyks tai kaip Louboutin dizainas.

Louboutin kulniukai yra puikus ir treasured papildymus bet outfit ir daug moterų, yra iš tikrųjų išeities taškas kuriant madinga žiūrėti. Jei aukšto kulno batai buvo sukurtas padegti fantazijos, kad vyrai turi apie moteris, nieko pavyks tai kaip Louboutin dizainas.

=======

Soniya Gurg rašo turinio apie krikščionių louboutin, krikščionių louboutin batai, louboutin batai, krikščionių louboutin, shopstyle, louboutin siurbliai. Daugiau informacijos rasite ne: >

Rašyti komentarą