Naujosios Zelandijos duoti savo švietimo visiškai naują dimensiją tyrimas

parašė , 2012-02-19 17:44

Naujosios Zelandijos stiprumas svarbiausias mokymosi buvo iškelta paskutiniu, nes šis anglų-kalbanti šalyje švietimo struktūros didžiausias dėmesys skiriamas britų standartai. Taigi, mokslininkai iš kitų angliškai kalbančių Tautų pajusite pirmaujančių universitetų Naujosios Zelandijos neapsunkintai spręsti studijų kursai. Plačiai žinomas savo patrauklių lauke, ir įspūdingas sceneries, tautos, kuri yra abuzz su kavinių, naktiniuose klubuose ir maitinimo padarė jo buvimas veltinis, taip pat aukštojo mokslo srityje. Kaip sakė švietimo ministerija, Naujosios Zelandijos, žinomų miesto centrų, kad pritraukti tarptautinių studentų dauguma yra Christchurch, Velingtonas, Auckland.
Studentai, kurie laukia studijuoti į Naujosios Zelandijos gali eiti institutų, pvz., universiteto Oklandas, Lincoln universitetas, Victoria University, Velingtonas ir universiteto, Canterbury. Nors yra gana daug kitų institutų prieinama siekiančias šalis, pirmiau minėtas pavadinimai priklauso aukščiausio lygio universitetais, Naujosios Zelandijos, sąrašą.

Jei turite didelį norą mokytis, Naujosios Zelandijos, jūs tikrai atsižvelgti į universiteto Oklandas (UoA), yra didžiausia švietimo įstaiga dabar su pirmiau 39,000 studentai, įregistruoti. Universitetas yra vienas vyriausiasis kampusie viduryje, Auckland ir 4 kitų universitetų mokiniams su specializacijų pavadinimus. Yra daugiau nei 5000 užsienio studentų iš daugiau nei 90 šalių tęsti skirtingų programų šioje švietimo institucijoje. Galite pasirinkti jūsų pageidaujamą vienu iš platų meno, mokslo, švietimo, verslo administravimo, medialiniai ir sveikatos mokslų, inžinerijos, bioinžinierinę ir teologijos organizuojamų kursų. Į UoA gavo aukštos vietos sąraše labiausiai puikus universitetų pasaulyje, kaip paruošti garsaus reitingų organizacijos.

Įkurta 1897, Victoria University Wellington gautų savo pavadinimą iš karalienė Viktorija. Šios pasenti įmonės sudaro 8 fakulteto mokslo, teisės, architektūra ir dizaino, švietimo, prekybos ir administravimo, absolventų mokslinių tyrimų, humanitarinių ir socialinių mokslų ir inžinerijos mokslo praktika. Iš visų šių departamentų, dizaino ir architektūros užantspaudavo jos išimtinumo išjungdami nurodytas pagrindinis centras NZ. Įsikūręs NZ kapitalo, universiteto pristato gyva atmosfera, tiek ir už jos ribų kampusie. Jis užtikrina, kad mokslininkai ne tik įsigyti giliai suprasti jų disciplinas, tačiau jos taiko savo supratimą, taip pat jų atitinkamų disciplinų.

Christchurch, pramoninių miestą viduryje, Pārpilns žemės ūkio ploto, esančio Canterbury universitetas buvo nustatyta 1873 metais. Iš pradžių vadinamas Canterbury kolegija, įstaiga yra skaičiuojamas tarp pirmaujančių universitetų Naujosios Zelandijos dėl savo ateities mokslinių tyrimų įrenginių, ir didžiulis grupės, skatinant fakultetų. Universitetas suteikia aukštos kokybės mokymo daugiau nei 3000 užjūrio studentams ir 21000 gimtoji studentams.

Įvairių stipendijas Naujosios Zelandijos gali būti produktyvios, mokslininkai, tenkančių jų finansines išlaidas. Nepaisant to, jūs turite daug prieš dėl jų ilgalaikio sėdynių šios finansinės pagalbos paraišką. Užsienio studentai gali gauti naudos iš ne daugiau kaip 28 stipendijas kiekvienais metais. Populiariausių stipendijas Naujosios Zelandijos apima Naujosios Zelandijos tarptautinių doktorantūros mokslinių tyrimų stipendijas (NZIDRS) ir gyvulių išmetamų iš taršos mažinimo mokslinių tyrimų tinklo (SUŽINOKITE) stipendijos.

P. Gaukite teikia StudyAbroadUniversities, švietimo portalas, kur jūs galite ieškoti studijų užsienyje galimybes. Ištirti tyrimas, Naujosios Zelandijos, aukščiausio lygio universitetais, Naujoji Zelandija, Naujosios Zelandijos stipendijas ir daug daugiau.

Rašyti komentarą