Studentų naktį Londone

parašė , 2012-02-22 11:09

Esu newbie į Londoną ir neseniai tik persikėlė į kapitalo neramumai į kas laukia priekyje man daug. Nors studijoje bus iššūkis ir kartais įdomus, aš tikiu, dauguma laukia išeinant ir vakarėlio sunku, kaip Londonas yra keletas geriausių naktiniuose klubuose, barai ir barai

Aš atėjau iš mažo miestelio Anglijoje, taip turėti galimybę gyventi viena iš geriausių pasaulio miestų yra Benedictionem! Aš susiduria su didžiausia problema buvo sprendžiama kur eiti ir ištirti. Yra tiek daug baruose ir klubuose, kaip studentas yra gana sunku rasti puiki vieta, kaip akivaizdžiai mes dėl biudžeto, bet taip pat kaip įvairių rūšių muzikos ir naujausią vyksta DJ ir kietas naujų juostas. Aš girdėjau, žmonės kalbėti daug apie Shoreditch baruose ir klubuose ir tai kai visų požeminių kietas naujas vietas yra, bet taip pat išklausoma Clapham buvo rajone hit tiems Pietų Londone ypač

Todėl aš norėčiau pasidalinti su jumis mano top picks barai, barai ir klubai, kad aš rasiu taip toli, kad taip pat gali padėti jums turėti didelį studentų naktį. Pirmiausia norėčiau rekomenduoti didelė šalis naktį, kad Soho. Tai yra cheapskates @ uždarbiavimas kiekvieną trečiadienį SOHO kaip klasikinis studentų naktį ir vietos Pigūs gėrimų ir šalis nuojauta. Kainos yra drinkonomical ne daugiau pasakyti! Kur dar SOHO galima rasti gėrimų ši kaina? Tai yra studentų įstaigos vieta, kad jei jums nebuvo cheapskates jums nėra gyveno kaip studentas Londone!

Mano kitą rekomendaciją dėl studentų naktį Londone yra vieta vadinama Infernos. Tai yra galutinis sūrio šventė, kad bus jums atgal savo studentų Sąjungos dienų. Beveik Jaučiausi, kaip aš buvo stovėjo teisę sprogimo viduryje, Sąjungos šokių grindų dainuoti su Baywatch! Aš norėčiau rekomenduoti vyksta didelis grupe draugų, taip puikiai tinka naujesnis savaitę suvirinimui arba tiesiog gauti jūsų naujų draugų kartu ir rokas pop muzika klasika! Jis įsikūręs ant Clapham High Street, bet verta kelionę Pietų. Penktadieniais ir šeštadieniais yra dienų, ištirti Infernos.

Taigi, galbūt ką nors šiek tiek daugiau Požeminis Londonas šalies arenoje aš girdžiu jus verkti? Taip pat perlą mažai, kad aš myliu lankančio viduryje yra Notting Hill meno klubas. Tai buvo reali kaimynystės požeminės nuojauta, vyksta ir jie specializuojasi fantastinis naujų juostas ir djs. Jie turi indie naktys ketvirtadieniais, kad aš labai rekomenduoju ir gėrimų kainos yra priimtinos. Saugotis gyvi sąrašus kaip ši vieta padėjo vitrina gyvų veikia kaip Mumford ir sūnus ir Laura Marling, todėl jums gali tiesiog rasti next big thing Notting Hill meno klubas! Tai yra pagrindinis pasiūlymus didelį studentų naktį, tikiuosi, jums rasti tai naudinga ir matyti jus į šokių!

Rašyti komentarą