Suaugusiųjų veiklos Orlando

parašė , 2011-12-10 14:11

Disney indėlis į naktinės pramogos ateina formos ir malonumas sala, esančiame žemyn miesto Disney forma. Priklausomai nuo tipo parkas bilietą, jūs turite, gali ar negali būti įtrauktos. Malonumas sala yra daug pasiūlyti tiktų visiems skonio. Ji siūlo 8 skirtingus teminius naktiniuose, su 2 daugiau kelyje. Yra šokių klubai žaidžia įvairių muzikos iš įvairių epochų. Yra komedija klubai, džiazo klubų ir dar daugiau.

Yra daug restoranų ir parduotuvėse, kurios yra atviros visą dieną, kai nereikia jokių įvežimo bilietą. Tikrai gerą premiją tai, kad apskritai stovėjimo yra nemokama malonumas salų, (akivaizdžiai yra mokestis už parkavimo, kuris taip pat yra pasiūlyti.)
Kitas populiarus nighttimes akcentas yra vakarienė rodo. Nėra didžiule į pasirinkti iš čia yra tik keletą duoti jums suprasti, kas siūlo. Įspūdingi istorija rutuliotis su daugiau nei 60 nuostabų arklių nors pietavo svarbiausias šonkauliu pokylių Arabijos naktys-žiūrėti. Dolly Parton’s Dixie Stampede (esantis greta priemokos angos Mall). Rodyti tikrai turi jį visi-žirgai, Komedijos, dainuoti ir šokių, keturių žinoma miltų, statybos labai patriotinio finalą! Viduramžių laikais pagal pilis su riteriai jousting ir žaisti žaidimų, o jūs turite šventė. Kitų teminius vakarienė atrakcionai būti žmogžudystė žiūrėti paslaptis, piratai vakarienė nuotykius ir daug daug daugiau.

Bet kurį galite pasirinkti jums bus užtikrintas gerą maistą ir a great night pramogų.

Miesto vaikščioti, dalis Universal Studios, taip pat a turi paleisti viršų kompanijų, naktis pramogų pramonės. Kompleksas yra panašumų į žemyn miesto Disney (West Side), tačiau jo išdėstymas yra labiau kompaktiškas kaip Disney’s malonumas sala.

Miesto pėsčiomis palei mažų ežerų ir gali būti pasiekiamas tik pėsčiomis. Kiekvienas atvykstančių automobilių turi parkas yra vienas iš Universal’s dvi didžiulį stovėjimo garažų (kurie yra nemokamai po 6 pm). Iš ten ji imsis nuo 5-10 minučių vaikščioti į miestą pėsčiomis. Čia yra judantis sidewalks.

Kai jūs patekote į miestą pėsčiomis jūs atrasite įvairių klubai, kad tiktų didžiulis muzikinį skonį pvz Motown, Bob Marley, šokių muzika, diapazoną rock’n’roll, duelling Fortepijonai ir Lotynų ritmas pavadinimas kelias.

Vietose apima Jimmy Buffett Margaritaville, City Jazz. Pat O’Brian Airijos juosta (labai atidžiai remiantis originalas New Orleans, įskaitant parašas ugnies, vandens fontano), NASCAR kavinė, Groove ir Bob Marley-A duoklė laisvės (labai remiantis Marley’s home Kingstonas, Jamaika, kurie buvo konvertuoti į muziejus po reggae star mirties 1981 m..)

Yra ne įvežimo mokestį už miesto vaikščioti, tačiau tam tikrų klubai gali reikalauti padengti išlaidų. Svečiai turi galimybę pirkti raktas į Clubs $ 7,95 plius mokesčių ir tai suteiks įtraukimo į visas vietas.

Kuri vietą aplankyti, mes esame tikri, kad kai kurie pasiūlyti Orlando naktinės pramogos padės padaryti savo atostogų puikiai.

Skaityti apie vėžliai buveinių ir geltona pilvo vėžlių faktus apie vėžliai svetainėje.

Rašyti komentarą