Šokių naktį ne su šventės Ibizoje

parašė , 2011-12-09 15:26

Jei norite, kad liudytojas neįtikėtinai keletą dienų, saulė, su papildomą beats ir gausa šėtoniškas naktiniuose klubuose, galvos Ibiza šią vasarą. Kai kurie iš geriausių naktų yra turėjo šio prabangaus Ispanijos saloje ir yra įvairių vandens ir Paplūdimys veiklos mėgautis visą dieną. Galite geriausia yra gyventi ne Pigūs viešbučiai Ibizoje, kad jums sutaupyti gerus laikus turėjo pakankamai pinigų.

Daug žmonių turi teisingą keletą susirūpinimą kai užsakymo jų Ibiza šventės. Žmonės nežino, kada pereiti ir ko tikėtis. Jei norite pradėti planuoti savo atostogų imtis dėmesį į šiuos patarimus. Tai čia padėti tiems, kurie ketina Ibiza jų pirmą kartą arba kitiems, kad norite peržiūrėti salos be nukristi į tipiško turizmo spąstus. Paliekant turistų takas ir vyksta ne savitas kelias daro šventės, kad šiek tiek daugiau įdomių bitų

Geriausias gabalas patarimų turi būti planą į priekį. Laikyti paspartinti su artėjančią galutinių terminų už bilietus, skrydžių ir apgyvendinimą. Pigūs nakvynės namai yra lengva rasti, bet ne gana buvimo Vila? Verta prisiminti, kad nakvynės namai bus karšta, ankšta ir Tvaikojošs. Būtų išvengta šių apskritai – don’t let laimėti jus Pigūs kaina tag! Vila bus brangesnės nei savo biudžeto Ibiza viešbučiai, tačiau jis žada, kad jums poilsio gana įspūdingas. Nėra nieko geriau nei skintų prabangūs vilos po a long night out ir atsipalaiduoti su draugais. Galite sutaupyti pinigų, valgyti maistą kartu vilos, ir jei jūs tikrai norite apdrabstyti kodėl gi ne pasirinkti vila su baseinas!

Try and turėti neapibrėžta idėja, ką vietose norite eiti ir kurie norite pamatyti prieš jums pristatyti į Ibiza. Visi prasme planavimo bus išeiti langą, kai esate į salą, kad jis geriausiai gauti visa tai, taip, kaip prieš nukrypti. Muzikos renginius bus palaipsniui gauti grąžinama per laiką, populiariausių aktus įtrauktos pirmą komplektavimo specifikacijos. Šiuo metu dauguma vasaros linija dar nebuvo atskleista. Jūs turite sėdėti kantriai prieš atliekant bet kokius nekilnojamojo planus, ir tai gali dirbti savo naudai – tiesiog būtinai sustabdyti prieš žaidimą ir patikrinkite Resident Advisor svetainę reguliariai. Tai labiausiai naudinga svetainėje, kai kalbama apie planavimo Ibiza šventės.

Ibiza yra labai brangi vieta apsilankyti, tikriausiai vienas iš labiausiai brangiau klubuose atostogų paskirties vietas Europoje. Viskas iš įvežimo mokesčių gėrimų yra būdas ten, ir ten tikrai yra ne vengiant. Tiesiog įrašyti iki pakankamai pinigų, prieš išeidami, todėl jūs turite pakankamai.

Rašyti komentarą